فهرست
فرکی: جشن قهرمانی ما تنها یک هفته به تاخیر افتاد!/ استقلال در بازی گذشته تنها شانس داشت
فرکی: جشن قهرمانی ما تنها یک هفته به تاخیر افتاد!/ استقلال در بازی گذشته تنها شانس داشت

فرکی: جشن قهرمانی ما تنها یک هفته به تاخیر افتاد!/ استقلال در بازی گذشته تنها شانس داشت

آی اسپورت- حسین فرکی در کنفرانس خبری قبل از بازی با تیم گسترش فولاد تبریز  حاضر شد و درباره این دیدار گفت:  ما می‌توانستیم هفته گذشته قهرمان شویم ولی از بخت بد ما و خوش شانسی استقلال بود که قهرمانی ما یک هفته به تاخیر افتاد و امیدوار هستیم که جشن قهرمانی را فردا در تبریز بگیریم. امیدوارم رقبای ما فردا نتایجی بگیرند که اولاً جوانمردانه باشد و ثانیاً به نفع ما باشد.
فردا به طور همزمان چهار فینال انجام خواهد شد که یکی از آن‌ها بازی ما است و حساسیت بالایی برای تیم‌مان دارد. مردم ایران به واسطه علاقه‌ای که به فوتبال دارند پیگیر نتایج بازی‌های فردا هستند. علاوه بر قهرمانی تیم‌ها برای کسب سهمیه‌های آسیایی نیز می‌جنگند که جا دارد به تیم تراکتورسازی تبریک بگویم که سهمیه آسیایی خود را زودتر کسب کرده است.

ارزیابی تان از دیدار با گسترش ؟!

در مورد تیم گسترش فولاد لازم می‌دانم که بگویم براداران خطیبی در لیگ دسته اول و همچنین در لیگ برتر برای این تیم زحمات زیادی کشیده‌اند و بعد از آن‌ها نیز آقای تارتار زحمات زیادی کشیده است. گسترش فولاد علاوه بر کادر فنی خوب بازیکنان جویای نامی نیز دارد.غایبین تیم تان برای بازی فردا؟!

فردا بختیار رحمانی و عبدالله کرمی به علت محرومیت و آرش افشین به علت مصدومیت نمی‌توانند بازی کنند ولی آن‌ها را به تبریز آورده‌ایم که ان‌شاءالله اگر قهرمان شدیم آن‌ها نیز در جشن قهرمانی حضور داشته باشند.


به غیر از تیم تان شانس چه تیمی برای قهرمانی بیشتر است؟!

هواداران تیم فولاد خوزستان هفته گذشته یک فرهنگ سازی انجام دادند و پس از باخت تیمشان ایستاده تیم بازنده را تشویق کرده و پس از تمیز کردن استادیوم آنجا را ترک کردند. امیدوارم روزی شاهد رخ دادن این اتفاق در کل کشور باشیم. من دوست دارم اگر فولاد قهرمان نشود نفت تهران قهرمان شود زیرا همه چیز این تیم دقیقاً مثل یا همانند فولاد خوزستان است و فقط تماشاگران ما را ندارد.


انتقادات از تیم شما پس از بازی با استقلال:

من در زمان بازیکنی خودم گفته بودم که هر چه بیشتر هو شوم بیشتر گل می‌زنم و در حال حاضر نیز این مطلب را به بازیکنان خودم می‌گویم. تلاش می کنم جام قهرمانی لیگ برتر را به خوزستان ببرم.


فاش شدن رقم قرارداد بازیکنان:

من موافق نیستم که رقم قرارداد بازیکنان فاش شود زیرا محرمانه است در حال حاضر بعد از منتشر شدن رقم قراردادها گفتند که این ارقام را نگرفته‌ایم و این کارها حرمت فوتبال را پایین می‌آورد. شفاف سازی که کذب باشد اصلا خوب نیست.

برای یارانه ثبت نام کردید؟!

من تاکنون یارانه می گرفتم ولی از امروز به بعد نمی‌گیرم و تاکنون نیز که یارانه دریافت می کردم برای خودم نبود و حتی ریالی هم به آن‌ها دست نبردم.

     
آی اسپورت
2014-04-10 20:15:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر