فهرست
گزارش تصویری: تازه‌ترین تصاویر از بیماری پوستی علی کریمی
گزارش تصویری: تازه‌ترین تصاویر از بیماری پوستی علی کریمی

گزارش تصویری: تازه‌ترین تصاویر از بیماری پوستی علی کریمی

آی اسپورت- علی کریمی در ماههای گذشته با مشکلی به نام آلوپسی آره آتا روبرو شده است. این بیماری جزو بیماری های ناشناخته است و هنوز کسی دلیلش را نمی داند و با ریزش مو در سر یا هر قسمت دیگری از بدن آغاز می شود. هر چند برخی محققان برخی عوامل مانند مشکلات هورمونی، خودایمنی، عوارض داروها و یا حتی کم‌خونی را از عوامل این بیماری می دانند.

 
 
تصاویری که یک ماه پیش و در زمان حضور جادوگر در تمرین پرسپولیس برای روحیه دادن به سرخپوشان منتشر شد،نشان می داد که او با ریزش ناگهانی چند قسمت از ریش خود روبرو شده.

در این بیماری،رشد مجدد موها در 34 تا 50 درصد موارد و حتی گاهی تا 80 درصد موارد، تا یک سال بعد از شروع بیماری، اتفاق می‌افتد. سیر این مشکل از سال گذشته آغاز شد و آنچنان که در تصویر می بینید،علی کریمی وقتی در مراسم قرعه کشی لیگ برتر در فصل گذشته حضور یافت با ریزش بخش کوچکی از ریش خود روبرو شده بود.
 


حالا انتشار تصویر جدید جادوگر نشان می دهد که روند درمان او خیلی در این مدت موفق نبوده است و باید امیدوار بود در آینده این روند وضعیت بهتری به خود بگیرد. نکته جالب در این میان حضور هواداران استقلال در جمع کاربران اینستاگرامی علی کریمی است،جایی که آنها برای اسطوره تیم رقیب آرزوی سلامت و بهبود کرده اند،اتفاقی که نشان می دهد کریمی بین طرفداران استقلال هم از محبوبیت زیادی برخوردار است.

منبع: کاپ
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-03 11:01:15
نظر دهید

۹ نظر
مجید
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
کریمی میداند این کر ی خواندن ها فقط در مستطیل سبز هست و ربطی به مسایل انسانی نداره.. ضمن آرزوی ایام و احوال خوش برای ایشان به عنوان یه استقلالی به ایشان پیشنهاد میکنم یک ماه پاکسازی کبد انجام بدهند با خوردن حداکثری میوه شاتوت .. ایمان دارم بهبودی کامل بدست خواهند اورد بشرطی که در این یک ماه به هیچ وجه غذای ...چرب...فست فود استفاده نکنند... به امید بهبودی هرچه سریعتر ایشان .. دوستت داریم جادوگر.....
۱
یه پرسپولیسی
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
خیلی مخلصیم آقا مجید گل، خدا امثال شما رو زیاد کنه...
۱
برزو
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
اینم از اسطوره ی لنگی که اینهمه تعریفشو میدادید. اینا از عوارض مصرف مواد و الکله حالا فردا که سکته کرد دلیل اصلیش معلوم میشه. البته اگه مث فوت نوروزی ماست مالی نشه.// خدا رو شکر اسطوره های ما سالم زندگی میکنند همشون نه مث باب اسفنجی دنبال دختر بازی اند نه مث اون خدابیامرزها دنبال مصرف مواد و الکل/ و من الله توفیق
modir
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۰
این برزو دین فروش بداند که علی کریمی فرهاد مجیدی دایی وپروین افتخار ملی ما استقلال ها هستند..اگر گفته های پراز بغض تو یارو درست باشند باید تمام برادرهای کمونیست چینی و روسی تان همگی شان از فرط مصرف الکل هم نابینا شده بودند هم نسل شون منقرض اما هردو یشان پرجمعیت و قبراق....برو برو دیگه ازدین هزینه کردن برای عقده گشایی خریدار نداره....انشاله خودت هم گرفتار بشی تا بفهمی تهمت زدن به ورزشی های باشرفی مثل علی کریمی چه تاون سنگینی خواهد داشت تو نه تنها استقلالی نیستی بلکه بی وطن و دین فروشی....سلام بر علی کریمی بزرگ...این یه بیماری پوستی هست و البته قابل درمان..بقول آقا مجید...ما استقلالیها دوستت داریم جادوگر...یه دونه هستی عزیز
۱
مرید نیلوفر کنگرانی
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۵
لنگی ها مریضی هاشونم مث خودشون عجیبه!
اکسل ویتسل
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
اوخی! شفای عاجل برای اسطوره ی تراکتور ارزومندم! خخ
اوه لالا حالا پرسپولیس باید (1و2و3و4) 4 تا گل بزنه!
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۹
کریمی بین طرفداران استقلال هم از محبوبیت زیادی برخوردار است؟ // برو عامو!
شیث رضایی
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
این برزو کیه؟ واقعا خیلی فاسد و بی اخلاقی! اینجوری بهت بگم. تو مرزهای بی اخلاقی رو درنوردیدی! اگه اینجا پیشم بودی انگشتت میکردم تا ادم شی.
مسعود
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
خیلی بده که کل کل کردن ها تبدیل شده به آروزی مرگ برای اسطوره ها. واقعاً که خیلی از ما ایرانی ها لایق زندگی بهتر نیستیم و همین وضعیت هم از سرمون زیاده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر