فهرست
سورپرایز منصوریان برای استقلال/ یکی از بهترین های دنیا روی نیمکت
سورپرایز منصوریان برای استقلال/ یکی از بهترین های دنیا روی نیمکت

سورپرایز منصوریان برای استقلال/ یکی از بهترین های دنیا روی نیمکت

آی اسپورت- علیرضا منصوریان مربی جوان استقلال پس از دو فصل تجربه کار مربیگری در نفت تهران، برای حضور در تیم جدیدش که سال ها یکی از محبوب ترین هایش روی سکوها بوده، برنامه ای ویژه دارد. او که در این چندسال مربی جوانگرایی لقب گرفته که کارلوس کی روش او را یکی از مهمترین میراث خود برای آینده فوتبال ایران نامیده، در دو سال گذشته تلاش زیادی کرده و توانسته یک مربی علمی لقب بگیرد. برنامه او برای استقلال اما کمی متفاوت از برنامه ای است که در نفت اجرا می کرد. استفاده از یک دستیار خارجی ویژه، بخشی مهم از برنامه او برای هیات مدیره استقلال بوده است. او میک مک درموت سرشناس را که یکی از خوشنام ترین ها در سال های اخیر فوتبال ایران است، به هیات مدیره استقلال معرفی کرده.

دستیار پیشین کارلوس کی روش در تیم ملی و مربی تیم النصر امارات که یکی از بهترین بدنسازان دنیاست. مردی که در سال های حضورش در تیم ملی، محبوبیتی ویژه داشت. او به درستی از سوی منصوریان برای تکمیل تیمش انتخاب شده است. منصوریان که با داشتن محمد خرمگاه و علی چینی و گذراندن عالی ترین دوره های مربیگری، اقلا در سطح فوتبال ایران، یکی از بهترین کادرهای فنی را در اختیار دارد و با داشتن جوانانی چون صالح مصطفوی و مهدی خانبان، بهترین تیم آنالیز را در لیگ ایران بر عهده دارد که تجربه همکاری با مربیان بزرگی چون والتر زنگا و اسون گوران اریکسون را هم دارند ، دست روی میک گذاشته است. میک که بهترین فرد در آماده سازی تیم است اگر در کنار توان بالای بازی خوانی و کوچینگ گروه منصوریان قرار بگیرد، بی شک کادرفنی جدید استقلال را در رده بهترین های فوتبال ایران قرار می‌دهد. آن وقت می ماند ترمیم استقلال که هم در خط دفاع و هم میانه زمین و خط حمله نیاز به بهترین های ایران دارد.
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-03 12:15:21
نظر دهید

۶ نظر
علی کچـــل
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
شما بندساز های تیم های ملی،باشگاه های بزرگ و همه و همه را در نظر گرفتی و باز به این نتیجه رسیدی بدنساز سابق تیم النصر بهترین در دنیاست ؟؟؟؟
مجید
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
آفرین علی منصور...اما ما بهترین تمرین دهنده خارجی هم میخواهیم...بهترین تمرین دهنده های فوتبال کم ضرب در اسپانیا هستند یه بررسی بکن لطفا...
modir
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
منصوریان بداند که الان بین 2 بی نهایت قرار گرفته یا سقوط یا بی نهایت محبوب ...توصیه من این است که سر سوزن... تاکید میکنم ....سرسوزنی از برنامه ها و خواسته هایش در مقابل نامدیران استقلال کوتاه نیاید..که در پایان لیگ بهانه برای ما پذیرفتنی نیست...دوست داریم تو رو در عرش ببینیم علی منصور دوست داشتنی
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
از آن کچل به این کچل که چه
برزو
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
لنگی ها خیلی باید بترسند. دیگه امسال به زور داور و زر حاج حسین هم نمیتونن استقلال رو تو جدول بگیرند.
برزو
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
لنگی ها خیلی باید بترسند. دیگه امسال به زور داور و زر حاج حسین هم نمیتونن استقلال رو تو جدول بگیرند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر