فهرست
برنامه آجرلو برای محبوبیت: جوان‌های بومی جای بازیکنان سرباز
برنامه آجرلو برای محبوبیت: جوان‌های بومی جای بازیکنان سرباز

برنامه آجرلو برای محبوبیت: جوان‌های بومی جای بازیکنان سرباز

آی اسپورت - جنگی که آجرلو حدود دو سال پیش به عباسی باخت و مجبور به استعفا از ریاست هیات مدیره شد، دیروز با برد آجرلو به پایان رسید و او جای عباسی را روی صندلی مدیریت باشگاه گرفت. آجرلو بعد از سال‌ها عضویت و ریاست در هیات مدیره تراکتورسازی، راه محبوبیت در این باشگاه را خوب می‌داند و می‌خواهد خیلی زود بر خلاف مدیر قبلی باشگاه، روی سکوها محبوب شود.

طرفداران تراکتورسازی، فصل پیش شعارهای زیادی علیه عباسی دادند. یکی از دلایل اصلی این شعارها دفاع نکردن عباسی از تراکتورسازی در ماجرای هفته پایانی لیگ چهاردهم و بیرون گذاشتن بازیکنان بومی بود. آجرلو در قدم اول، برای ایجاد محبوبیت می‌خواهد به جای بازیکنان سرباز سراغ جذب بازیکنان بومی برود.

فصل پیش تراکتورسازی بیشترین بازیکن سرباز را در لیگ داشت و این فصل، بسیاری از آن‌ها جدا شده‌اند. آجرلو هم قصد دارد با تغییر سرمربی، تیم را به سمت جوانگرایی و استفاده از بازیکنان بومی ببرد. اتفاقی که هم حاشیه‌های تغییر سرمربی را کم می‌کند و هم خیلی زود او را به مدیری محبوب روی سکوهای یادگار تبدیل خواهد کرد.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-03 13:32:27
نظر دهید

۶ نظر
یوسف
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
احمقانه ترین کار ممکن! تراختوریا بیشتر بخاطر پروندن بازیکنای تیم قهرمان شاکی بودن نه بومیا
یوسف
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
احمقانه ترین کار ممکن! تراختوریا بیشتر بخاطر پروندن بازیکنای تیم قهرمان شاکی بودن نه بومیا
بهرام
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۴
یهویی مگه میشه بومی گرایی کرد؟؟ اونم درتیم تراختور؟؟ باید بومی گرایی کم کم باشه و با یکی دو و سه و سال به سال رخ بده نه اینکه یک دفه کل تیم رو جوون و ناپخته کنن اونم تیمی که برای قهرمانی و سهمیه اسیا میجنگه. بومی سازی حداقل 5 سالی زمان میخواد.
در ضمن اکثر بومی ها مثل کامدار و بایرامی و جابر انصاری و حبیب گردانی و .. که تو لیگ پخته هستن جذب شدن کی رو میخوان جذب کنن اینا؟
یاشا امیر پاشا
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۱
معلوم نیست آجورلو چه خوابی برا نابودی تیم دیده
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
هردم از این باغ بری میرسد یک شبه که نمیشه بومی زایی کرد تیمو خوب ببنده از بومی های باتجربه مثل نقی زاده،سامان استفاده کنه سه چهارتا جوون بومی داشته باشیم که درطول فصل ازشون استفاده بشه بقیه تیم بازیکنای سال پیش و چندتا سرباز خوب و چندتا بازیکن خوب از لیگ بخریم به این میگن بومی زایی
قرمز تراکتوری
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
بهترین تیمهای جهان بومی نیستند که ، بازیکنای بومی باغیرت و غیر بومی باغیرت میبایستی ترکیب اصلی تراکتورو تشکیل بدن .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر