فهرست
استقلالی‌ها منتظر فسخ قرارداد مظلومی: معرفت یک میلیاردی پرویز؟
استقلالی‌ها منتظر فسخ قرارداد مظلومی: معرفت یک میلیاردی پرویز؟

استقلالی‌ها منتظر فسخ قرارداد مظلومی: معرفت یک میلیاردی پرویز؟

آی اسپورت - مصاحبه‌های پیاپی مسئولان استقلال علیه پرویز مظلومی، آن‌ها را به دردسر انداخته است. افشارزاده مدیرعامل استقلال و بسیاری از اعضای هیات مدیره این تیم، بعد از شکست مقابل ذوب آهن مظلومی را مقصر همه مشکلات تیم دانستند و حتی در اظهاراتی، او را مربی تحمیلی وزارت ورزش نامیدند. حالا استخدام منصوریان، به برگه فسخ قرارداد همین مربی تحمیلی گره خورده و در صورتی که مظلومی حاضر نشود یک سال باقی مانده قرارداد و چیزی حدود یک میلیارد دریافتی برای سال آینده را ببخشد، اوضاع آن‌ها حسابی گره می‌خورد.

منصور پورحیدری، حامل اصلی مظلومی در استقلال قول داده این مربی راضی شود بدون شکایت از قرارداد یک سال باقی مانده صرف نظر کند. فعلا مظلومی، صحبتی در این باره نکرده اما انتشار برگه قرارداد او نشان می‌دهد استقلالی‌ها بندی برای فسخ یک طرفه قرارداد او نداشته‌اند.

مظلومی فعلا منتظر رسیدن پیشنهادات برای فصل آینده است. اگر پیشنهادات خوبی به او برسد، احتمالا او از یک سال باقی مانده قراردادش می‌گذرد و در آبادان یا شهر جدیدی مربیگری را آغاز می‌کند. در غیر این صورت، استقلالی‌ها برای توافق با او کار سختی خواهند داشت. مربی که بابت انتقادات و عدم حمایت حسابی عصبانی است و به این راحتی‌ها، حاضر نمی‌شود برگ برنده‌اش را به مدیران پر سر و صدای استقلال ببخشد و معرفت یک میلیاردی برای آن‌ها خرج کند.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-03 14:30:02
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۵
باند پورحیدری براش یه تیم جور می کنه
برزو
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
اونی که باهاش این قرارداد رو بسته حالا خودشم بره یه میلیاردشو بده.
-
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۷
کلوخ انداز را پاداش سنگ است، جواب نامردى نامردیه، مظلومى هم باید بخواد قراردادش اجرا شه
نام و نام خوانوادگی
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۲۹
بعنوان یک استقلالی معتقدم فقط در تیم مظلومی است که یک دروازه بان (رحمتی) می‌تواند به خودسرانه‌ترین شکل ممکن و با تصمیم شخصی‌اش برای جذب بازیکن اقدام کند و یا با رفتارهای زشت و دخالت‌های تمام‌نشدنی به اعتبار باشگاه اش لطمه بزند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر