فهرست
خبر بد برای آلمان؛ گوندوگان جام جهانی رااز دست داد
خبر بد برای آلمان؛ گوندوگان جام جهانی رااز دست داد

خبر بد برای آلمان؛ گوندوگان جام جهانی رااز دست داد

آی اسپورت- سرانجام ایلکای گوندوگان که در دیدار دوستانه ی تیم های ملی آلمان و پاراگوئه از ناحیه مهره های کمر دچار مصدومیت شده بود نتوانست به ترکیب دورتموند در ادامه ی فصل باز گردد تا این باشگاه رسما خبر از اتمام فصل برای ستاره ی خط میانی خود بدهد بدین ترتیب گوندوگان جام جهانی برزیل را نیز از دست داد.
هافبک 23 ساله ی دورتموند در طول این فصل با مصدومیت از ناحیه مهره های کمر مواجه بود و هیچ نشانه ی امیدوار کننده ای برای روند رو به بهبود او مخابره نشد این یک ضربه ی سخت برای دورتموند و گوندوگان بود هافبک با استعدا وستفالنی ها توانسته بود نظر بسیاری از باشگاه های اروپایی را به خود جلب کند و مشتریان دست به نقدی را برای خود فراهم کند.
با این حال هنوز هم منچستر یونایتد برای توافق با گوندوگان امیدوار است ستاره ی دورتموند تا تابستان آینده با دورتموند قرارداد دارد اما هنوز برای ادامه همکاری با آن ها به توافق نرسیده است.
مصدومیت طولانی مدت گوندوگان نگرانی ها را در بازار نقل و انتقالات نیز افزایش داده و منچستر یونایتد با نگرانی در حال بررسی ریسک خرید او است آن ها تجربه ی اوون هارگریوز را از باشگاه بایرن دارند که پس از چند بازی برای شیاطین سرخ فوتبالش تمام شد.
     
آی اسپورت
2014-04-10 20:51:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر