فهرست
استتوس؛ از پیروزی تا پرسپولیس؛ از سیاه‌جامگان تا مشهدالرضا!
استتوس؛ از پیروزی تا پرسپولیس؛ از سیاه‌جامگان تا مشهدالرضا!

استتوس؛ از پیروزی تا پرسپولیس؛ از سیاه‌جامگان تا مشهدالرضا!

۱. خیلی تلاش کردند نام پرسپولیس را به پیروزی تغییر دهند. نشد. هر چه کردند، در دهان تماشاگر نچرخید. آنها پرسپولیس خودشان را می خواستند. سالها زبان رسمی حکومت محبوبترین تیم کشور را پیروزی صدا زد، اما آنها که باید به این نام رسمیت می دادند، هرگز ندادند. حتی زبان کسی چون حاجی مایلی هم در دهان نچرخید که بگوید پیروزی. حاجی حتی پا را فراترگذاشت و در برنامه نود ( یادم نیست دقیقن چه سالی بود ) فردوسی پور را مخاطب گرفت و گفت: مگر به قول امام میزان رای ملت نیست؟ پس چرا گوش به حرف این همه مردم نمی کنید که یک صدا فریاد می زنند پرسپولیس و نه پیروزی؟!

۲. راه رفته را دوباره می خواهند بروند؛ نام سیاه جامگان به مشهد الرضا تغییر می کند. ابومسلم به سیاه جامگان و از سیاه جامگان به مشهد الرضا. خوب فکر کنید ببینید می شود مشهدالرضا در بهترین و مودب ترین شعار استادیومی، سوراخ باشد؟ نمی شود. دست از این تظاهر به اعتقادات بردارید و بگذارید فوتبال راه خودش را برود. کمی سلیقه تان را صیقل بزنید بگذارید هوایی بخورد و کمتر تکرار مکررات کنید و آن هم غلط اندر غلط. ابومسلم، ابومسلم است و در کمرنگ ترین حالت سیاه جامگان و نه مشهد الرضا.

سحر طلوعی
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-04 03:36:41
نظر دهید
۷ نظر
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۷
نیلوقر هیچ دیدی این سحر طلوعی جه مث تو خوب می نویسه؟ ازت متشکرم بابت ایشون هم
فاضلی
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۰
خدمت نویسنده محترم عرض شود که دو موضوع کاملا متفاوت رو با هم مقایسه کردید. چون نام پرسپولیس مشکلی نداشت و تلاش برای تغییر دادنش فقط یه سلیقه بود و توجیهی نداشت، واسه همین خیلی ها مخالفت کردن و دیدیم که نشد.
اما اگه ذره ای تاریخ بخونید متوجه میشید که واقعا ابومسلم و سیاه جامگان غلطه. منم با مشهدالرضا مخالفم، اما میخوام بدونم پیشنهاد شما واسه این موقعی که میرسیم به اینکه این اسم اشتباهه، چیه؟ با نوع مطلبی که نوشتید نتیجه میگیریم که هیچ کاری نمیشه کرد و اگه غلط هم باشه، دیگه شده دیگه!
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۴
ابومسلم و سیاه جامگان دوتان:)))) اصلا ربطی به هم ندارند:))))
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۰
پرسپولیس رو نتونستن تبدیل به پیروزی کنن ولی تاجو تونستن استقلال کنن. بله، ما اینیم. طرفدارای سرسخت پرطرفدارترین تیم آسیا که همیشه خاری بودیم در چشم مسئولان ورزش مملکت چه قبل و چه بعد از انقلاب.
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
ابومسلم الان دسته ٢بازی میکنه.این تیم از اول سیاه جامگان بوده و تا الان تغییر نام نداده.البته با نویسنده کاملا موافقم.تغییر نام واقعا مسخره است و مسخره تر از اون تغییر نام به مشهد الرضاست!!!یه اسم مذهبی!مثلا یه تیم تو اروپا اسمش باشه عیسی مسیح!!!!
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۱
جناب فاضلی خوب نوشتی دست مریزاد
مرید سحر طلوعی
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
آقا/خانم مرید نیلوفر، اون نیلوفره که مثل سحر مینویسه. سحر مثل خودشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر