فهرست
واکنش هواداران مجیدی به شماره هفت بختیار؛ سمت این پیراهن نیا!
واکنش هواداران مجیدی به شماره هفت بختیار؛ سمت این پیراهن نیا!

واکنش هواداران مجیدی به شماره هفت بختیار؛ سمت این پیراهن نیا!

آی اسپورت- بمب خبری آبی ها در بعد از ظهر جمعه و در فاصله کوتاهی پس از انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال نشان داد که وی برنامه های خود برای ایجاد تغییرات در تیم را آغاز کرده. بختیار رحمانی استقلالی شد تا آبی ها هم رسما وارد فضای نقل و انتقالات شوند. او که از هفته ها پیش با دعوت هواداران استقلال برای حضور در این تیم در فضای مجازی روبرو بود،سرانجام دیروز پای قرارداد با آبی ها را مهر و امضا کرد تا یکی از نقل و انتقالات مهم فصل با حضورش در جمع آبی ها شکل بگیرد. درخواست ها در فضای مجازی از رحمانی در هفته های اخیر به اوج خود رسیده بود. هواداران استقلال تقریبا روزی نبود که از او بابت حضور در تیم دعوت نکنند و در این میان پیام های جالبی هم منتشر شد.

برای مثال وقتی موضوع مشکلات مالی استقلال مطرح شد،یک هوادار که آیدین نام داشت و خود را طرفدار 13 ساله آبی ها معرفی کرد نوشت که قرار بود برای هزینه درمان دندان هایش 3 میلیون کنار بگذارد اما این کار را نمی کند و پولش را به باشگاه استقلال می دهد تا رحمانی را به خدمت بگیرند. سایر پیام ها هم مضمون های جالبی داشت که به نظر می رسد در نهایت به حضور رحمانی در استقلال منجر شد.

آنچه اتاق افتاد اما جالب بود. بختیار گفت که می خواهد شماره ای را بپوشد که برای استقلالی ها یک سورپرایز است. اتفاقی که اذهان را به این مسیر برد که او می خواهد پیراهن شماره 7 آبی ها را از بایگانی دربیاورد و وارث آن باشد.

واکنش ها در فضای مجازی خیلی زود آغاز شد؛

گروهی به جوان کرد آبی ها خوش آمد گفتند و او را جانشین خلفی برای فرهاد مجیدی دانستند.این دسته معتقد بودند رحمانی بهترین گزینه برای پوشیدن پیراهنی است که سال ها فرهاد مجیدی آن را می پوشید. دسته دیگر اما این موضوع را برنتافتند و با حمله به صفحه بختیار، به او هشدار دادند تحت هیچ شرایطی سراغ پیراهن شماره 7 نیاید. این موضوع به درگیری این دو طیف در فضای مجازی انجامید.

گروه اول در این باره استدلال می کردند که نمی شود یک پیراهن را تا ابد در باشگاهی بایگانی کرد و عنوان داشتند روزی پیراهن شماره یک آبی ها به زنده یاد ناصر حجازی اختصاص داشت اما طبیعت فوتبال این است در رفت و آمد بازیکنان،نفرات جدیدی صاحب آن شوند.
گروه دوم مقابل که از هواداران متعصب فرهاد مجیدی بودند،او را استثنایی در تاریخ باشگاه می خواندند و تاکید کردند هیچ بازیکنی در هیچ مقطعی نباید پیراهن او را برتن کند. ماجرا در نهایت به ظهور گروه سومی انجامید که از فرهاد مجیدی خواستند وارد موضوع شود و نظرش را درباره پیراهنش بیان کند. پیشنهادی که به آتش بس موقت میان موافقان و مخالفان انجامید و در نهایت قرار شد موضع رسمی فرهاد آبی ها، تکلیف سورپرایز بختیار را روشن کند. نظر شما در این باره چیست؟
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-06-04 18:06:45
نظر دهید

۱۳ نظر
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۱
بختیار میتونه 77بپوشه
حرف دل...
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
هرچی رحمتی بگه! آخه استقلال ارث پدری رحمتیه!
آبی 44444
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
شماره 7 برازنده بختیار
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
انگار شماره بایگانی شده ی پله یا مارادوناس. الفرناز المجیدی بیشتر نیست که
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۵
ای مگس عرصه سبمرغ نه جولانگه توست...
سمت شماره اقا فرهاد نیا که بد میبینی
مجید
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
آزمون خوبی برای فرهاد مجیدی ایست مگر نه اینکه این بزرگوار قصد مربیگری در استقلال را در آینده نزدیک دارد خوب تحلیل ایشان و طرز حل این دست از مسائل را هم از این بزرگوار ببینیم ....باشگاه اصل و همه دیگران فرع هستند....منافع باشگاه اصل و منافع دیگران فرع هست...باشگاه بزرگ و دیگران به نسبتی که به لحاظ معنوی و مادی بود میریانند بزرگ میشوند ...مجیدی عضو باشگاه بوده....همین ویس.....شماره یک ...7 ....10.....سرقفلی کسی نبوده ونیست....همانگونه که 10 بارسلون و...مختص ابدی کسی نیست...تمام شد..برازنده بختیار باشد....
حالاست که بره واسه این هودار
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
کردی برقصه چه زدن تو پوزش
برزو
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۵
اگه سمت شماره هفت سلطان بیاد دنیا رو رو سرش خراب میکنیم.
حسین
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
بختیار جان قدمت روی چشم ولی لطفاً اصلا فکر7 رو هم نکن. 77 خواستی بپوش
فاضلی
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸
جمع کنن بابا!
تا وقتی امثال زرینچه و منصوریان و دیگران هستند بزرگی و اسطوره استقلال بودن به مجیدی نمی رسه
محبوبیت مجیدی رو یه عده از استقلالیهایی بزرگنمایی می کنن که سن فوتبالیشون نهایتا 7، 8 سال بیشتر نیست و البته با احترام یه عده از دخترها و سوسولهای طرفدار استقلال.
من طرفدار استقلالم و به مجیدی هم علاقه دارم اما به اندازه خودش
به اندازه بازیهاش تو استقلال، تأثیرگذاریش تو تیم ملی به عنوان یه استقلالی و به کسر علاقه سالهای رفتنش از استقلال
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
وای خدا فرهاد,خیلی خنده دارین اصلا این کجای فوتبال بوده,فرناز سوسول خودمنهستدیگه
آبی 44444
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۷
آقا برزو شما بی جا می کنید
مسعود
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۲
شماره هفت مال شاه فرهاده پس خواهشا عمر فوتبالی خودتو تباه نکن 77 بپوش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر