فهرست
ده سنکتیس: تصمیمم برای خداحافظی از تیم ملی را تغییر نخواهم داد
ده سنکتیس: تصمیمم برای خداحافظی از تیم ملی را تغییر نخواهم داد

ده سنکتیس: تصمیمم برای خداحافظی از تیم ملی را تغییر نخواهم داد

آی اسپورت - مورگان ده سنکتیس دروازه بان تیم رم به تازگی اعلام کرده بعید است از تصمیمش مبنی بر کناره گیری از رقابت های ملی کوتاه بیاید.

این دروازه بان 37 ساله حدودا یک سال پیش پس از اینکه نتوانست در رقابت برسر دروازه ی تیم ملی بوفون را پشت سر بگذارد از تیم ملی خداحافظی کرد.

اما این دروازه بان از زمان حضورش در تیم رم به عنوان دروازه بان شماره ی یک تیم در بهترین فرم قرار دارد و توانسته تیمش را به جایگاه دوم سری آ ایتالیا برساند. شایعاتی نیز مبنی بر اینکه پراندلی از او خواسته تصمیمش را تغییر دهد به گوش می رسد.

دروازه بان سابق اودینزه و ناپولی گفت:«من یکسال پیش تیم ملی را به دلایل فوتبالی و غیر فوتبالی ترک کردم. من تیم را در شرایطی بسیار خوب ترک کردم. هم بوفون و هم دروازه بانان دیگری که در تیم ملی ایتالیا هستند عالی بودند.»

وقتی از او درباره ی رم پرسیده شد او پاسخ داد خاطرات این فصل با تیم رم را حتی اگر در رقابت با یوونتوس بر سر قهرمانی شکست بخورند فراموش نخواهد کرد.

«تا حالا ما بسیار خوشحال بوده ایم ولی اگر تیمی وجود نداشت که هشت امتیاز از ما بیشتر کسب کرده باشد خوشحال تر می بودیم. ما شش بازی پیش رو داریم و می خواهیم در همه ی آن ها عالی باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-10 21:51:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر