فهرست

گزینه منصوریان برای سرپرستی استقلال: بیژن طاهری

آی اسپورت - در روزهایی که هنوز حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال قطعی نشده بود، از قول او این اظهار نظر منتشر شد که نه تنها در فهرست بازیکنان و کادر فنی استقلال تغییراتی ایجاد می کند بلکه می خواهد شخص جدیدی را به عنوان سرپرست استقلال معرفی کرده و با منصور پورحیدری خداحافظی کند.
بعد از انتخاب علی منصور به عنوان سرمربی استقلال، این خبر به شکل دیگری منتشر و اعلام شد که منصور خان سال آینده کنار علی منصور روی نیمکت می نشیند و قرار است سرپرست تیم باشد. حتی پورحیدری هم اعلام کرد که غیبت اجباری اش در این فصل را در فصل آینده جبران خواهد کرد. با این همه امروز دوباره فرد دیگری به عنوان گزینه سرپرستی استقلال معرفی شده است.
خبرگزاری میزان در گزارشی به این نکته اشاره کرده که  علیرضا منصوریان برای پست سرپرستی استقلال بیژن طاهری پیشکسوت این تیم را به باشگاه پیشنهاد داده است. البته هنوز افشارزاده با این درخواست منصوریان موافقت نکرده است. شنیده می‌شود در صورت سرپرستی طاهری از منصور پورحیدری سرپرست فصل پیش این تیم در پستی دیگر استفاده خواهد شد.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-04 09:28:42
نظر دهید
۳ نظر
حرف دل...
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۳
ببینید رحمتی چی میگه!! آخه استقلال ارث پدری رحمتیه!
علی کچـــل
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۰
کارنامه ادعایی درخشان بیژن طاهری را در فساد و زد وبند در اینترنت سرچ کنید تا بدونبد چرا حتما در هر صورت از ایشان استفاده خواهد شد ...
مجید
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
بیژن طاهری به لحاظ شخصیتی بسیار پر وزنتر از مجیدی ایست وجود پورحیدری تاثیری نداره اگر اصرار به حفظ ایشان هست مشاور مدیرعامل شود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر