فهرست
راموس: باید از رسیدن به نیمه نهایی به خودمان افتخار کنیم
راموس: باید از رسیدن به نیمه نهایی به خودمان افتخار کنیم

راموس: باید از رسیدن به نیمه نهایی به خودمان افتخار کنیم

آی اسپورت - سرخیو راموس گفته است هم تیمی هایش در باشگاه رئال مادرید علیرغم شکست برابر دورتموند باید از اینکه این تیم توانسته برای چهارمین سال پیاپی به نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان برسد به خود افتخار کنند.

"لوس بلانکو" ها توانستند در مجموع با نتیجه ی 2-3 از سد دورتموند بگذرند و در حالی که یک 45 دقیقه ی جهنمی را در زیگنال ایدونا پارک پشت سر گذاشته بودند به دور بعد رقابت ها صعود کردند.

در نیمه ی اول این بازی دیماریا یک ضربه ی پنالتی را از دست داد و دو گل دیگر تیم دورتموند نیز روی اشتباهات فردی پپه و ایارامندی به ثمر رسید.

او در این باره به سایت باشگاه رئال مادرید گفت:«مشخصا نیمه ی اول خوبی را پشت سر نگذاشتیم. از اینکه به نیمه نهایی رسیدیم خوشحالیم اما باید در برابر عملکرد بدمان واکنش نشان دهیم. نیمه ی اول خیلی خوب نبود اما در نیمه ی دوم بهتر بودیم. برای بردن لیگ قهرمانان باید بهترین ها را شکست دهیم.»

راموس همچنین اثرات کارلو آنچلوتی سرمربی تیمش را در رئال ستود و گفت او بین دو نیمه توانست بازیکنان تیم را آرام کند و بدون او آن ها دیوانه می شدند.

«مربی برای همین کار در رختکن است. برای اینکه به ما بگوید به چه چیزی نیاز دارد و ما به دنبال آن برویم. بدون او شاید به نیمه نهایی نمی رسیدیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-10 22:02:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر