فهرست

توافق کاوه رضایی با استقلال: 1.5 میلیارد برای دو سال

آی اسپورت - اینطور که به نظر می رسد اولین وعده علیرضا منصوریان به مدیران استقلال به زودی عملی می شود. منصوریان هنگام ارائه برنامه اش به بهرام افشارزاده و همکارانش وعده داد که در صورت حضور در استقلال، کاوه رضایی و وحید امیری را به این تیم می آورد. منصوریان سرمربی استقلال شد و اینطور که به نظر می رسد، کاوه هم به زودی استقلالی خواهد شد.
از دیروز و بعد از آنکه بختیار رحمانی در اینستاگرامش، نام کاوه رضایی را تگ کرد، داستان حضور مهاجم ذوب آهن در استقلال به شکل جدی تری پیگیری می شود. کاوه که از پرسپولیس و لیگ قطر پیشنهاد دارد، گویا بیش از هر زمان دیگری به استقلال نزدیک شده. آخرین خبر درباره توافق او و استقلال، به رقم قرارداد رضایی با تیم جدیدش برمی گردد و اینکه کاوه با قراردادی دو ساله به مبلغ یک و نیم میلیارد تومان، در فصل جدید پیراهن استقلال را می پوشد.
کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-04 09:54:04
نظر دهید
۴ نظر
حرف دل...
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
کاوه برای بازی در استقلال از رحمتی اجازه گرفته؟؟؟ آخه استقلال ارث پدری رحمتیه!
معین4444
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
بوی سوختنی میاد داداش ناراحتیییییییییییییییییییییییییییییی
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
پول یامفته بدبن بریز بپاشین اخرشم به عربا ببازین خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
حسرت 9ساله
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
اقای نام ونام خانوادگی شما اگه عرضه دارین برید بازیکن جذب کنید تاعقب نومنید عقده ای نشید درضمن این پرسپولیسه که به عربا می بازه تو حسرت گرفتن یه ستاره است وبرمی گرده می گه ستاره های تاج اسیا جعلیه دقیقا قضیه ضرب المثل گوشت وگربه دارهتکرار می شه البته این دفعه با حال وهوای لنگیا بسوزیددددددددددد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر