فهرست

دلخوری از علیمنصور/ چرا وحید امیری به استقلال نمی‌آید؟

آی اسپورت - در شرایطی که گفته می شد در صورت حضور علیرضا منصوریان در استقلال، وحید امیری هم به این تیم می آید اما بازیکن ملی پوش نفت علاقه ای به همکاری مجدد با منصوریان ندارد و گویا به پرسپولیسی ها پیغام داده که به خاطر دلخوری از علی منصور، دیگر شاگرد او نخواهد شد.

 یکی از سایت‌های نزدیک به باشگاه پرسپولیس، دلیل این دلخوری را توضیح داده و از قول امیری نوشته: «سال گذشته درست در بدترین شرایط مالی باشگاه نفت، من از یک تیم قطری پیشنهاد نزدیک 2 میلیاردی داشتم اما منصوریان اجازه نداد از نفت جدا شوم. این باشگاه قطری یک میلیارد به من می داد و 800 میلیون هم بابت رضایت نامه ام به باشگاه نفت پرداخت می کرد اما منصوریان با مخالفتش هم باشگاه نفت را از این پول محروم کرد و هم دست مرا در آستانه ازدواجم خالی گذاشت. آن روزها مراسم عروسیم در شرف برگزاری بود و من به قدری در مضیقه بودم که حتی 20 میلیون تومان هم نمی توانستم تهیه کنم! نیاز مبرمی به پول داشتم اما باشگاه نفت حتی جواب من را هم نمی داد. در نهایت هم فصل تمام شد و ما به حق و حقوقمان نرسیدیم»
امیری بعد از بازگو کردن این مسائل گفته: «باید بگویم که برای منصوریان احترام زیادی قائلم اما هرگز در استقلال بازی نخواهم کرد. در حال حاضر گزینه اول من پرسپولیس است و بعد از بازگشتم مذاکرات را نهایی می کنم.»کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-04 10:49:48
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۸
بازیکن نیست این
خخخخخ
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
توهمیا:))))
منبعش هم از پرسپولیسه:)
حرف دل...
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۲
بستگی داره تو لیست رحمتی (همه کاره اینروزهای اس اس) باشه یا نه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر