فهرست
افشاگری نجف نژاد: 4 بار گفتم مظلومی باید عوض شود
افشاگری نجف نژاد: 4 بار گفتم مظلومی باید عوض شود

افشاگری نجف نژاد: 4 بار گفتم مظلومی باید عوض شود

آی اسپورت - پرویز مظلومی هفته پیش در برنامه 90 از اینکه هیات مدیره استقلال از او حمایت نکرده بود پرده برداشت. اما به نظر می‌رسد او در این موضوع کمی اغراق کرده است. مقداد نجف نژاد تنها منتقد و مخالف مظلومی در هیات مدیره بوده است.او درباره اتفاقات ماه‌های پایانی فصل تازه به پایان رسیده لیگ توضیحاتی داده است:
 
*من به عنوان رئیس هیات مدیره همانند سایر اعضا نظری داشتم. دو بازی به پایان لیگ مانده بود. تیم شرایطی استثنایی داشت و می توانست قهرمان شود. تلاش مظلومی هم چند هفته ای بود که نتیجه نمی داد و نتوانسته بود نتایج خوبی را در نیم فصل دوم کسب کند. ما باید شوک وارد می کردیم. چهار مرتبه گفتم مظلومی باید عوض شود. اولین بار قبل از بازی با تراکتور بود که هیات مدیره موافقت نکرد.
*بعد از باخت مقابل تراکتور دوباره درخواست تغییر مربی را دادم. این بار بیشتر تلاش کردم اما اعضا چهار به یک خواهان حضور مظلومی بودند. برای جام حذفی دوباره درخواست کردم و این بار اصرار داشتم که منصوریان سرمربی استقلال شود. اعتقاد شخصی بنده این است که اگر منصوریان سرمربی استقلال بود ما در جام حذفی قهرمان می شدیم که این اتفاق دوباره نیفتاد. بعد از شکست در فینال حذفی و از دست رفتن قهرمانی در همان آبادان تقاضای جلسه کردم. این بار بدون رودربایستی چون اعتقاد داشتم هواداران خواهان حضور منصوریان هستند. ایشان نتایج بسیار خوبی در دو فصل گذشته در نفت تهران گرفته بود و زمان آن بود که یک نیروی جوان به استقلال تزریق شود. 
*گزینه های دیگری هم به ما معرفی شد و بنده صلاح ندیدم با آنها مذاکره شود. چون اگر می خواستیم معطل سایر اعضا شویم حداقل یک ماه فرصت را از دست می دادیم. فکر می کنم ما بهترین تصمیم را گرفتیم. از آقای گودرزی هم تشکر می کنم که از ما حمایت کرد و اختیار تام داد تا بتوانیم منصوریان را سرمربی استقلال کنیم. قول می دهم که با منصوریان تا قهرمانی آسیا هم پیش رویم.
 
 
کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-04 10:59:31
نظر دهید

۲ نظر
علی کچـــل
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۶
از مزرعه به طویله ...
حامد
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
آقای نجف نژاد، عامل همه بدبختی های استقلال خودتی، منتهی چون گردنت کلفته، وزیر هم جرات نمیکنه بهت بگه بالا چشمت ابرو. یه لطف کن از استقلال برو تا تیم دوباره سرپا بشه. با یه خداحافظی خوشحالمون کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر