فهرست
واکنش کاوه رضایی به خبر توافق با استقلال؛ هیچ مذاکره‌ای نکردیم
واکنش کاوه رضایی به خبر توافق با استقلال؛ هیچ مذاکره‌ای نکردیم

واکنش کاوه رضایی به خبر توافق با استقلال؛ هیچ مذاکره‌ای نکردیم

آی اسپورت- در حالی که از روز گذشته از کاوه رضایی به عنوان خرید دوم استقلال یاد شده او  در پیامی در صفحه اینستاگرامش نوشت: چند روز که خبرهایى خوندم که براى خودمم جالبه، ٥ روزی میشه ایران نیستم و هر روز خبر جدیدى از خودم میخونم در حالى که من هیچ مذاکره اى انجام ندادم. امیدوارم بتونم بهترین انتخاب رو انجام بدم. دعام کنید لطفا.

از سوی دیگر  مدیر برنامه‌های کاوه رضایی  درباره شایعه پیوستن این بازیکن به استقلال گفت: این حرفها گمانه زنی رسانه‌ای است کاوه بعد از قهرمانی با ذوب آهن در جام حذفی این روزها مشغول استراحت است و به فوتبال فکر نمی‌کند او این روزها به تنها چیزی که فکر می‌کند لذت بردن از تعطیلات است و به همین دلیل خودش را مشغول شایعات نقل و انتقالات نمی‌کند. در همین خصوص باید بگویم که ما هیچ مذاکره‌ای با هیچ باشگاهی اعم از استقلال یا پرسپولیس انجام ندادیم و حرفهایی که مطرح می‌شود شایعات نقل و انتقالات است. با همه احترامی که برای استقلال قائل هستیم اما کاوه این روزها با هیچ باشگاهی مذاکره نکرده است.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-04 11:53:40
نظر دهید
۲ نظر
shahin
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۳
داداش خیلی خودت رو بالا نگیر بابا به خدا از بنسون پرسپولیس که کلا 10 بازیم به زور کرد کمتر گل زدی انقدر بازار گرمی نکن بازی با العین و استقلال که تیم های با کیفیتی بودن کیفیت بازی تو معلوم شد خیلی گنده کردن کاوه رضایی رو ما بازیکنایی مثل بختیار میخوایم نه تو امیری که فقط بازار گرمی میکنید به نظر من نه به درد استقلال میخوره نه پرسپولیس
امیررضا
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۷
حرف مفت میزنه. میاد استقلال. خودش نمیدونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر