فهرست
توهین عجیب برلوسکونی به چینی‌ها: میلان را به آدمخوارها بفروشم؟
توهین عجیب برلوسکونی به چینی‌ها: میلان را به آدمخوارها بفروشم؟

توهین عجیب برلوسکونی به چینی‌ها: میلان را به آدمخوارها بفروشم؟

آی اسپورت- سیلویو برلوسکونی با یک شوخی درباره چینی‌ها، آنها را که مشتریان اصلی خرید سهام باشگاه میلان هستند، خشمگین کرد. میلان و برلوسکونی در مراحل پایانی مذاکره با چینی‌ها برای انتقال 70 درصد از سهام باشگاه قرار دارند. با این حالی زمانی که خبرنگاران از مالک باشگاه میلان درباره این موضوع سؤال پرسیدند، او پاسخ عجیبی داد.

برلوسکونی پس از یک مراسم سیاسی در شهر اوستیا در نزدیکی شهر رم، به خبرنگاران گفت: قبلاً گفتم که کمونیست‌های چینی نوزادهایشان را می‌خوردند. این حقیقت دارد! حقیقت دارد! آنها دچار قحطی بزرگی شدند و نوزادان هم به دلیل آنکه مادرشان نمی‌توانستند به آنها شیر بدهند، تلف می‌شدند. به همین دلیل برای اینکه بچه‌های دیگر از گرسنگی نمیرند، نوزادان‌ را می‌پختند و می‌خوردند. حالا از من انتظار دارید که میلان را به چنین کسانی بدهم؟

برلوسکونی در پاسخ به سؤال دیگری درباره روند مذاکراتش با چینی‌ها، ژست خاصی با دستانش گرفت که نتیجه‌گیری درباره آینده این مذاکرات را به عهده خود آنها واگذار می‌کرد. رسانه‌های ایتالیایی روز جمعه گزارش کردند که روند مذاکرات برلوسکونی با سرمایه‌گذاران چینی خواهان خرید سهام باشگاه میلان به بن بست خورده است و هنوز مشخص نیست که این قرارداد نهایی خواهد شد یا خیر.
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-04 13:24:35
نظر دهید

۳ نظر
عباس
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
مرتیکه ردی
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
برلو جون از وقتی مو کاشتی اخلاقت عوض شده ها خخ
برزو
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
کاش میلان هم یه فلورنتینو پرز داشت! اخه لامصب برلوسکونی به عرب ها هم تیمو نمیفروشه! چینی ها هم که ادم خورند! معلوم نیست میخواد چه بلایی سر میلان بیاره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر