فهرست
نظر نهایی برانکو: سیدجلال اوکی، نوری فعلا نه
نظر نهایی برانکو: سیدجلال اوکی، نوری فعلا نه

نظر نهایی برانکو: سیدجلال اوکی، نوری فعلا نه

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ، نظر نهایی‌اش را درباره دو بازیکنی که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را دارند و در آستانه بازگشت به این باشگاه هستند، داده است. جلال حسینی، فصل پیش بعد از بازگشت به ایران با پرسپولیس توافق کرد اما این توافق، بدون هماهنگی نژادفلاح با برانکو بود و همین موضوع باعث بهم خوردن انتقال شد. همزمان محمد نوری، کاپیتان وقت پرسپولیس هم تصمیم گرفت به قطر برود و فوتبالش را در این کشور ادامه دهد. حالا هر دو بازیکن علاقه‌مند به بازگشت هستند و باشگاه، منتظر تایید برانکو برای جذب آن‌هاست.

برانکو که فصل پیش روی نام سیدجلال خط قرمز کشیده بود، برای خرید او با باشگاه توافق کرده اما فعلا محمد نوری را نمی‌خواهد. پرسپولیسی‌ها بعد از جدایی طارمی، قصد تمدید قرارداد مسلمان و عالیشاه و خرید یک مهاجم جدید در کنار وحید امیری را دارند و در صورتی که به این اهداف برسند، سراغ نوری نخواهند رفت. نوری هم فعلا منتظر پرسپولیس مانده تا تکلیف نقل و انتقالات این تیم مشخص شود.

تنها حالت جذب نوری توسط سرخپوشان، زمانی است که محسن مسلمان جدا شود یا وحید امیری، با آن‌ها قرارداد نبندد. در غیر این صورت، نوری باید به تبریز برود و بر اساس قولی که به زنوزی داده بود، پیراهن گسترش فولاد را بپوشد.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-04 16:14:57
نظر دهید

۳ نظر
علی
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
وحید امیری بره لنگ خخخخخخخ با استقلال تموم کرده
محسن
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
زیاد خوردی رودل کردی عمرا بیاد لابی دقلال
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۷
ممد نوری برگرده من میرم کیسه می کشم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر