فهرست
نه کاوه و نه حسن‌زاده: مهاجم جدید پرسپولیس از تبریز می‌آید؟
نه کاوه و نه حسن‌زاده: مهاجم جدید پرسپولیس از تبریز می‌آید؟

نه کاوه و نه حسن‌زاده: مهاجم جدید پرسپولیس از تبریز می‌آید؟

آی اسپورت - کمپین تراکتوری‌ها برای بازگرداندن محمد ابراهیمی به این باشگاه، فعلا بی نتیجه بوده و تراکتورسازی پیشنهادی به این بازیکن نداده است. ابراهیمی امروز در صفحه اینستاگرامش هم اعلام کرد با وجود علاقه به تراکتور، مجبور است برای فصل آینده تصمیمی عاقلانه بگیرد و تیم جدیدش را انتخاب کند. گسترش فولاد و ماشین سازی، گزینه‌های اصلی خرید ابراهیمی هستند اما رسیدن یک پیشنهاد خوب از تهران می‌تواند مسیر او را تغییر دهد.

مهدی طارمی از پرسپولیس جدا شده و کاوه رضایی، اصلی‌ترین گزینه جانشینی او هم در آستانه قراردادی میلیاردی با استقلال است. مسعود حسن‌زاده دیگر گزینه سرخپوشان دو سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد و ذوبی‌ها در سال‌های گذشته، نشان داده‌اند اهل رضایتنامه دادن نیستند. در این شرایط، برانکو محمد ابراهیمی را در لیست خریدش گذاشته تا جانشین آقای گل فصل پیش لیگ برتر شود.

ابراهیمی فصل پیش بعد از طارمی، دومین گلزن برتر لیگ بود و بر خلاف مهاجم پرسپولیس خوب هم پنالتی می‌زد. او 7 بار در جریان بازی و 4 بار از روی نقطه پنالتی توانست برای گسترش گل بزند، 6 پاس گل به دیگر بازیکنان تیمش بدهد و 3 بار هم پنالتی بگیرد. او مجموعا در یک فصل، روی 18 گل گسترش فولاد تاثیر مستقیم داشت و فقط یک پنالتی هدر داد.

مذاکرات طارمی با باشگاه‌های اسپانیایی و ترکیه‌ای فعلا گره خورده و پرسپولیسی‌ها، همزمان پروژه بازگرداندن او و خرید یک جانشین را دنبال می‌کنند. با توجه به شرایط رضایی و حسن‌زاده، فعلا احتمال حضور ابراهیمی در این تیم بیشتر از سایز گزینه‌هاست.کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-04 17:58:23
نظر دهید
۷ نظر
قرمز تراکتوری
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
خخخ ، ابراهیمی فصل بعد تراکتوره .
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۲
به زور نمیشه یه بازیکنو به یه مربی تحمیل کرد قلعه نویی اگه قبول کنه ممد اف14برگرده اگه بهش اعتقاد نداشته باشه مجبوره بره نیمکت ممکنه فوتبالش نابود بشه درهرصورت همیشه ممد اف14 در قلب تراختوریها خواهد ماند
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
قلعه به ابراهیمی علاقه داره به احتمال زیاد در لیستش هست. ابراهیمی به تیم های در پیت ساندویچ و اسدقلال نمیره. بعد از کیانی و ایرانپوریان ابراهیمی سومین کاپیتان تراختور کبیر در فصل آینده خواهد بود.
مهرداد
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۱
اگه میخواس بره دردونه های پایتخت خیلی وقت پیش میرفت. ممد یه تراکتوریه اصیله
میرحامد
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
#ممد_عشق_تراختوریاس_تراختور_خونه_ممد
-
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
پارسال که عالی بود این ولی طارمی باید فقط بره اینالیا
عباس
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۴
دردونه های پایتخت! :))))))))))) لقب انتخاب کردن واس ما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر