فهرست
مشکل بزرگ استقلال علیمنصور/ جوانان بزرگسال
مشکل بزرگ استقلال علیمنصور/ جوانان بزرگسال

مشکل بزرگ استقلال علیمنصور/ جوانان بزرگسال

آی اسپورت- استقلال به طرز عجیبی وارد بازار نقل و انتقالات شده است. آنها تنها 72 ساعت بعد از امضای قرارداد 3ساله با منصوریان، بختیار رحمانی و فرشید باقری را با قراردادهایی دو ساله به تیم شان آورده اند و احتمالا فردا با ورویا غفوری هم قراردادی به همین مدت امضا می کنند. تماس های سرمربی تیم با کاوه رضایی و وحید امیری برقرار شده و البته پایان همکاری الاهلی با مجتبی جباری و پژمان منتظری هر دو نفر و بخصوص دومی را در مسیر برگشتن به استقلال قرار داده است.
بین این همه خبر خوب، استقلال اما با یک مشکل جدی مواجه شده است. 5 بازیکن این تیم که نام شان در لیگ پانزدهم به عنوان بازیکن زیر 23 سال در فهرست نوشته شده بود حالا بایستی حتما به لیست بازیکنان بزرگسالان بیایند درحالیکه طبق قانون سازمان لیگ این فهرست تنها می تواند 18 بازیکن داشته باشد.
از میان این 5 بازیکن، 3 بازیکن جزو جوانانی هستند که استقلال برای آینده روی شان حساب ویژه ای باز کرده است؛ بهنام برزای، روزبه چشمی و علیرضا رمضانی. نفرات بعدی هم مهدی کربلایی و محمد خلیلی هستند که برای این تیم بازی نکرده اند.
استقلال شاید رمضانی را به تراکتورسازی قرض بدهد ولی قطعا نمی تواند از برزای و چشمی چشمپوشی کند. از طرف دیگر مجبور است نام این دو نفر را وارد لیست بزرگسالانش کند و این یعنی حداقل دو بازیکن بالای 23 سال کمتر جذب شوند یا از فهرست بزرگسالان سال قبل، دو نفر بیشتر خط بخورند.
البته استقلال خوش شانس هم هست که فعلا می تواند نام محسن کریمی و فرشید اسماعیلی و میلاد شعبانلو و حسین حسینی (که برای گذراندن خدمت سربازی به ملوان رفته است) را در فهرست بازیکنان جوان و زیر 23 سال قرار بدهد.
     
آی اسپورت
2016-06-04 18:16:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر