فهرست
یک احتمال ویژه/ نام چشمی وارد لیست استقلال نمی شود
یک احتمال ویژه/ نام چشمی وارد لیست استقلال نمی شود

یک احتمال ویژه/ نام چشمی وارد لیست استقلال نمی شود

آی اسپورت- استقلال تنها می تواند نام 18 بازیکن بزرگسال را در فهرست خودش برای لیگ شانزدهم قرار دهد. این یعنی همین حالا با حضور بختیار رحمانی باید روی نام یک نفر از فهرست فعلی خط قرمز کشید. بازگشت جباری و منتظری و بسته شدن قرارداد غفوری و رضایی هم آبی ها را مجبور می کند همانطور که فهرست ورودی پر و پیمانی دارند لیست خروج کاملی هم داشته باشند.
در این بین، موضوع روزبه چشمی ویژه تر از همه است. جدیدترین خبر درباره هافبک دفاعی مصدوم استقلال این است که شاید درنهایت نام این بازیکن در فهرست این تیم در لیگ شانزدهم قرار نگیرد. دکتر رازی درباره مصدومیت چشمی و دوران دوری از فوتبالش می گوید:«روند درمانی چشمی عالی پیش می رود اما او برای بهبود قطعی باید 8 ماه استراحت کامل داشته باشد. تا اینجای کار دو ماه از زمان درمان چشمی گذشته است و این بازیکن باید 6 ماه دیگر استراحت های لازم را داشته باشد تا پس از بازگشت خطری او را تهدید نکند».
این اظهارنظر یعنی چشمی حداقل تا پایان آذر ماه نمی تواند برای استقلال بازی کند. مرور برنامه زمان بندی لیگ شانزدهم نشان می دهد تا پایان آذر ماه، 15 هفته ابتدایی فصل برگزار می شود و این یعنی چشمی در بهترین حالت در نیم فصل اول نمی تواند برای استقلال بازی کند.
از طرف دیگر سن چشمی برخلاف لیگ قبلی به حضورش در لیست بازیکنان زیر 23 سال نمی خورد و به همین دلیل استقلالی ها احتمالا نام او را اصلا وارد فهرست شان نکرده و بین دو نیم فصل، او را به لیست می آورند تا فهرست ابتدایی تیم با بودن نام چشمی، پر نشود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-04 18:29:07
نظر دهید

۱ نظر
حماسه
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۳
کل خبراتون در مورد کیسه است،اسم سایتتون رو بزارید،کیسه اسپورت ،بی شخصیتها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر