فهرست
دو جوان استقلال برمی گردند/ «حسینی»ها
دو جوان استقلال برمی گردند/ «حسینی»ها

دو جوان استقلال برمی گردند/ «حسینی»ها

آی اسپورت- همه بازیکنان مدنظر منصوریان برای پیوستن به استقلال جزو بازیکنانی هستند که جوان محسوب نمی شوند. بختیار رحمانی 26 ساله است، وریا غفوری 30 سال دارد و منتظری و جباری هم بالای 30 سال هستند. منصوریان اما به هیئت مدیره و شخص وزیر قول داده بود جوان گرایی مظلومی را ادامه دهد. سیاست او هم برگرداندن جوانانی است که به هر دلیلی از استقلال رفته اند. البته جوانانی که بشود نام شان را وارد فهرست بازیکنان زیر 23 سال کرد. فعلا مقدمات بازگشت حسین حسینی و مجید حسینی در حال فراهم شدن است.
حسین حسینی، دروازه بانی است که سابقه سالها حضور در استقلال را دارد. شایعه شده بود او به استقلال برمی گردد و یکی از بین طالب لو و رحمتی می رود اما منصوریان چنین قصدی ندارد. البته حسینی هم هنوز جواب مثبت برای برگشتن نداده است. او یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد ولی به واسطه بازیهای خوبی که در لیگ قبل برای ملوان انجام داد، دلش نمی خواهد برگردد و دروازه بان سوم شود. حسینی فقط در صورتی برمی گردد که تیمی لیگ برتری خواهانش نباشد. در این صورت هم منصوریان به مدیران استقلال گفته حسینی فقط بعد از تمدید قراردادش می تواند برود.
مجید حسینی اما مشکلات حسینی دروازه بان را ندارد. او توسط قلعه نویی با پیراهن استقلال در لیگ بازی داده شد. نیم فصل به راه آهن رفت و جزو بهترین بازیکنان این تیم سقوط کرده بود. حسینی قابلیت بازی در قلب خط دفاع و سمت راستش را دارد و به همین دلیل منصوریان سخت خواهانش است. حسینی به دلیل سنی که دارد جزو سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود.
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-04 18:46:56
نظر دهید

۱ نظر
رحمتی نماد بازیکن سالاری
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۸
هردو برای بازی کردن احتمالا باید از عالیجناب رحمتی (کاپیتان و صاحب و همه کاره باشگاه) کسب اجازه کنن بعد. رحمتی شده پدرخوانده جدید و دو فصله برا خودش بازیکن و مربی جابجا میکنه. هیچ کسی هم نیست جلوش واسته!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر