فهرست
تاریخچه ایران و قرقیزستان/ 10 یک جلوییم
تاریخچه ایران و قرقیزستان/ 10 یک جلوییم

تاریخچه ایران و قرقیزستان/ 10 یک جلوییم

آی اسپورت- تیم ملی بعد از پیروزی 3 بر یک برابر مقدونیه، فرداشب ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادی برابر قرقیزستان قرار می گیرد تا پایان اردوی این مقطع رقم بخورد. این سومین دوئل تیم ملی با قرقیزهاست. دو دیدار قبلی مان برابر این تیم دو دهه قبل رقم خورد در پیش مقدماتی جام جهانی 1998.
بازی اول را در ورزشگاه عباسیون دمشق با 7 گل بردیم. تیم مایلی کهن با ترکیب دوست داشتنی و حالا دیگر رویایی عابدزاده، خاکپور، پیروانی، مهدوی کیا، شاهرودی، باقری، منصوریان، دایی، استیلی و خداداد و حضور یحیی گل محمدی به جای استاداسدی وارد زمین شد. تعویضی های مان هم فرهاد مجیدی، مهرداد میناوند و جوان آن زمان گمنامی بود به نام علی موسوی. تک گل نیمه اول را کریم باقری زد ولی در نیمه دوم خود او، دایی، موسوی، میناوند و فرهاد مجیدی (دو بار) دروازه سرگی میننکو را باز کردند.
5 روز بعد بازی برگشت در ورزشگاه آزادی برگزار شد. میناوند به جای شاهرودی، استاداسدی به جای خاکپور و فرهاد مجیدی به جای استیلی تغییرات ترکیب اصلی مان نسبت به بازی قبلی بودند. عزیزی دقیقه 3 گل زد ولی کوتسوف دقیقه 16 بازی را به تساوی کشید. گلهای نیمه دوم باقری و عزیزی اما برتری 3 بر یک تیم مایلی کهن را تثبیت کردند. بین دو نیمه موسوی به جای مجیدی و استیلی به جای گل محمدی وارد زمین شدند. دقیقه 80 هم داریوش یزدانی جای میناوند را گرفت. در فهرست ذخیره ها نام محسن گروسی و هادی طباطبایی هم دیده می شد.
     
آی اسپورت
2016-06-04 19:44:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر