فهرست
گزارش/ چرا منصوریان، صالح را نمی خواهد؟
گزارش/ چرا منصوریان، صالح را نمی خواهد؟

گزارش/ چرا منصوریان، صالح را نمی خواهد؟

آی اسپورت- بعد از انتخاب علیرضا منصوریان از او خواسته شد به همکاری با صالح ادامه دهد ولی سرمربی استقلال حتی چند ثانیه هم زمان لازم نداشت تا جواب منفی بدهد. منصوریان و صالح در بازی استقلال و نفت جام حذفی حسابی از خجالت هم درآمدند.
منصوریان بعد از بازی گفت:«برای مجید صالح متاسفم. ما چیزی را از دست ندادیم. آقای صالح! اگر شما یکی دو سال است به استقلال آمده‌ اید من ۱۵ سال در این تیم بوده ‌ام و هیچگاه بی‌ احترامی نمی ‌کنم. اگر روی نیمکت نشسته ‌ام اعتقادم این است که باید به هواداران و تیم احترام بگذاریم. همبازی ‌های من در کادر فنی استقلال بودند و این تیم را دوست دارم. آقای صالح می ‌آید و مشتش را به ما حواله می ‌دهد. بعد هم در تونل حرف زشت می ‌زند و فرار می ‌کند. آقای صالح پیش از بازی به سراغ علیرضا بیرانوند می ‌رود و به او می ‌گوید منصوریان می ‌خواهد تو را خراب کند. آقای صالح! شما از جنس استقلال نیستی. من استقلالی هستم که همواره احترام به تیمم را سرلوحه کارم قرار می دهم. چرا باید بروی به بیرانوند اینها را بگویی؟ مگر فوتبال خاله زنک است؟ خوشحالم که این اتفاق افتاد چراکه برخی ‌ها پشت ورق‌ های A4 و عینک و کارشناسی برنامه تلویزیونی پنهان می ‌شوند. خدا را شکر می‌ نم که آقای صالح را در تونل ندیدم چون اعصابم خیلی خراب بود و ممکن بود اتفاق های بدتری بیفتد».
محمد خرمگاه هم حرفهای منصوریان را تایید می کند:«کار آقای صالح فقط مشت گره کرده نبود بلکه ایشان با انگشت دست اشاره‌ های زشتی را خطاب به ما انجام داد که این موضوع با واکنش طبیعی ما مواجه شد». جلال حسینی هم از صالح انتقاد می کند:«کل مجموعه نفت از صالح ناراحت است. امروز حرکاتی انجام داد که در شان او نبود». علی چینی هم اینطور می گوید:«از نظر حرفه ‌ای درست نیست که قبل از بازی با بازیکن حریف صحبت‌ های غیرفنی مطرح شود. برای صالح هنوز خیلی زود است که این مسایل را متوجه شود. علاوه بر این حرکت در پایان بازی صالح را اصلا نمی ‌پسندم که با حرکت دست به ما توهین کند. شعور و شخصیت ربطی به تحصیلات ندارد. گویا صالح از مریخ آمده است. این تیم بزرگانی همچون دین‌ محمدی، نوازی و مجیدی دارد. معلوم نیست که صالح از کجا به وسط ماجرا پریده است و این وسط چه می ‌گوید».
صالح اما همه چیز را تکذیب کرد:«من و بیرانوند در تیم امید با هم کار کرده ‌ایم به همین دلیل او قبل از بازی سمت من آمد و به من گفت از نیمکت ‌نشینی ناراحتم. من هم به او گفتم که باید بیشتر تمرین کنی تا خودت را به کادر فنی ثابت کنی. صحبت‌ هایی که در این باره شده، کاملا دروغ است. من از خوشحالی مشت ‌هایم را گره کرده بودم و در زمین می ‌چرخیدم. هرگز متوجه نشدم که به سمت نیمکت نفت رفته‌ ام. اگر از کار من برداشت بدی شده است عذرخواهی می ‌کنم. هرگز دوست نداشتم که کادر فنی نفت را برنجانم».
بعدها گفته شد این دو نفر با تلاش یک دوست مشترک، پیامکی با هم آشتی کرده اند ولی گویا این قصه سر دراز دارد.
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-04 21:11:28
نظر دهید
۴ نظر
ن.د
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۵
حیف صالح که دو سه سال با چند تا فصیل کار کرد و امسال که یک جوان آمد او را نمی خواهد!!!بدشانس،فکر کرده بود امیر و پرویز چیزی بارشان است.
پرززز
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۳۹
صالح ی آدم فرصت طلب زیر ابزن هست که خودش رو پشت ی تخته و کاغذ پنهان کرده. کارشناس لالیگا که نمیتونه ی تاکتیک ساده روی تیمش پیاده کنه.توی هر تیمی بوده قهر کرده.توی هر تیمی بوده با سرمربی مشکل داشته و میخواسته جای نفر اول تیم رو بگیره. بعد بازیها غیر فنی ترین تحلیلها رو داشت.حتی ساده ترین تعاریف فوتبالی رو بعنوان تئوریسین استقلال و کارشناس بازیهای بارسلون و رئال رو بلد نیست تا جایی که محمد تقوی جایی مجبور ب تذکر ب ایشان شد.منصوریان ب درستی پیشنهاد همکاری با ایشان رد کردن ولی باید ی دستیار با تجربه و با دانش رو ب کادرش اضافه کنه
بنویسید منصوریان بخوانید "رحمتی"
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۹
این جابجایی های مربی و بازیکن همه زیر سر عالیجناب رحمتیه (پدرخوانده جدید).
جیم
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۷
صالح ادم پرمدعایی سا و خیلی احساس دانشمند بودن میکنه، قیافه ی ماخوذ به حیا و باکلاسی می گیره. دو هفته رفته بود تیم ملی احساس بهش دست داده بود الان باید همه کاره شه ... با هر کسی هم کار کرده به مشکل خورده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر