فهرست
مربی کرواتی که بدون تیم ماند: اسکوچیچ پای تلویزیون
مربی کرواتی که بدون تیم ماند: اسکوچیچ پای تلویزیون

مربی کرواتی که بدون تیم ماند: اسکوچیچ پای تلویزیون

آی اسپورت- جز صبا و نفت تهران، قریب به اتفاق تیم‌های لیگ برتری کادر فنی خود را شناخته‌اند. استقلال خوزستان پورموسوی را به‌عنوان جایگزین عبدا... ویسی انتخاب کرد، پرسپولیس با برانکو ادامه خواهد داد، استقلال تهران، علیرضا منصوریان را به‌عنوان سرمربی برگزید، امیر قلعه‌نویی در تراکتورسازی ماند، گل‌محمدی احتمالا برای فصل سوم سرمربیگری ذوب‌آهن را بر عهده خواهد داشت، سایپا لیگ شانزدهم را با فرکی آغاز خواهد کرد، کمالوند در گسترش فولاد ماند، ویسی به سپاهان رفت، سعداوی سرمربی فولاد شد و کاظمی نیز در سیاه‌جامگان ماند. سه تیم صعودکننده ماشین‌سازی، پیکان و نفت آبادان را نیز به ترتیب رسول خطیبی، مجید جلالی و نادر دست‌نشان هدایت خواهند کرد. حالا فقط مانده تعیین تکلیف صبا و نفت تهران. سرمربی یکی از این دو تیم قطعا علی دایی خواهد بود. قرار است دوستان او امتیاز یکی از دو تیم صبا و نفت تهران را بخرند تا دایی لیگ شانزدهم نیز در چرخه مربیان باقی بماند به همین دلیل هم بود که دایی پیشنهادهای ریز و درشت خود را رد کرد تا در صبا یا نفت تهران فعالیت کند.

نکته جالب ورود چند مربی جوان به نام‌های پورموسوی و سعداوی و البته بیکار ماندن مربیانی چون دراگان اسکوچیچ و حتی پرویز مظلومی است. اسکوچیچ که با ملوان در فوتبال ایران قد علم کرد و چهره شد، دو فصل را در فولاد گذراند اما موفقیتی کسب نکرد. فصل نخست با فولاد به رتبه پنجم لیگ دست یافت و فصل دوم عنوان دوازدهم را کسب کرد. همین نتایج باعث شد تا اسکوچیچ برای فصل جدید پیشنهادی جدی دریافت نکند. او در لیست گزینه‌های استقلال قرار داشت اما حضور او در این باشگاه پرطرفدار هیچ‌گاه شکلی جدی به خود نگرفت. سایر تیم‌ها نیز به مربیان دیگر اعتماد کردند تا اسکوچیچ بیکار بماند و لیگ شانزدهم را از طریق تلویزیون تماشا کند.

اگر در چند روز آینده تکلیف مربیگری نفت تهران و صبا مشخص شود شاید اسکوچیچ در کرواسی بماند و دوران استراحت خود را آغاز کند. دورانی که البته کوتاه خواهد بود چون او آلترناتیو تمام تیم‌های لیگ برتری خواهد بود. از استقلال تا پرسپولیس و حتی سپاهان که زمانی برای جذبش اقدام کرده بودند.

امیر قدیمی
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-04 23:43:25
نظر دهید
۱ نظر
هادی
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۷
ای اسپورت خبلی تلاش کرد اسکوچیچ رو به یه تیمی قالب کنه اما ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر