فهرست

عکس ویژه: گرد پیری روی صورت مهدوی کیا

آی اسپورت - آخرین عکسی که در صفحه اینستاگرامی آکادمی کیا قرار گرفته یک نکته فوق العاده مهم دارد. اینکه گرد پیری روی صورت مهدی مهدوی کیا نشسته است. خبرآنلاین درباره این عکس نوشته:  صورت مهدی نشان می‌دهد که او دیگر آن فوتبالیست قبراق مستطیل سبز نیست و حالا دیگر فقط به درد مربیگری می‌کند. او هم می‌رود کنار چهره‌های دیگر فوتبال ایران که هر وقت عکس آن‌ها دیده می‌شود، طرفدارانشان یادی می‌کنند از دوران اوج آن ستاره و می‌گویند کاش الان هم یکی مثل او در تیم ملی داشتیم. 
مهدی در حالی که می‌توانست مربیگری در فوتبال باشگاهی آن هم در سطح لیگ برتر ایران را انتخاب کند، به فوتبال پایه کوچ کرد تا با خدمت کردن به نونهالان و نوجوانانی که استعداد درخشش در فوتبال را دارند، دین خود را به فوتبال ایران ادا کند. او به جای حضور در تیم‌های لیگ برتری و گرفتن پول‌های چند صد میلیون تومانی، ابتدا به کنار علی دوستی مربی قدیمی فوتبال رفت تا در تیم‌های ملی پایه در کنار او باشد و پس از آن هم آکادمی کیا را تاسیس کرد تا خودش استعدادهای فوتبالی را کشف و به فوتبال ایران معرفی کند.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-05 06:05:26
نظر دهید

۱ نظر
مرید نیلوقر کنگرانی
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۹
البته پیری هم مث مرگ حقه، ولی یه کم زود روضه رو شروع نکردین؟ الان شهاب حسینی 42 سالشه، مهدوی کیا 38 سال؛ جطور اون هنرپیشه جوان مملکت حساب می شه، این گرد پیری بر صورت نشسته؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر