فهرست

ادعای روزنامه پیروزی: قرارداد 2 میلیاردی بختیار با استقلال

آی اسپورت -   بختیار رحمانی سرانجام با استقلالی‌ها به توافق رسید و پیراهن آبی را بر تن کرد. این بازیکن که فصل گذشته در تراکتورسازی بازی می‌کرد، یکی از مورد توجه ترین بازیکنان نقل و انتقالات بود اما اجازه نداد شایعات خیلی ادامه دار شوند و سریع با استقلال قرارداد امضا کرد. اما حالا همه می‌خواهند بدانند رقم قرارداد بختیار با استقلال چقدر است؟روزنامه پیروزی در شماره امروز خود نوشته که بختیار از استقلال دو میلیارد تومان گرفته. این روزنامه از مسئولان باشگاه پرسپولیس انتقاد کرده که چرا وقتی بختیار از استقلال دو میلیارد تومان می‌گیرد، پرسپولیس باید به سقف قرارداد 1.2 میلیارد تومانی پایبند باشد و قانون مداری در مورد سقف قرارداد فقط در این تیم وجود داشته باشد.


منبع: خبرآنلاین
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-05 07:58:06
نظر دهید

۴ نظر
حامد
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۵
آره. هیچکس از رقم قرارداد بختیار اظلاع نداره بجز سردبیر هرزنامه لنگ! جناب قدوسی تا کی میخوای به این توهماتت ادامه بدی؟
علی
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۱
هر کی هر حرف مفتی می زنه تو باید بچاپی؟؟؟
روزنامه پیروزی مرجع سایتتون شده؟؟؟
علی
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
یه تست سوء مصرف مواد روانگردان از مدیر مسعول و سر دبیر و نویسنده اون مطلب روزنامه پیروزی بگیرید لطفا. اصلا حالشون خوب نیست
حرف حساب
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
بدجوری سوختیدها..!! طبیعیه دیگه: هر بازیکنی یا به اعتبار تیم میره پای قرارداد یا پول زیاد! تیم شش تایی دسته سومی شما که شخصیت و اعتبار نداره! امسال هم احتمالا سهمیه ایران کم میشه باز هم رنگ آسیا رو نمیبینید! پس حتما با پول زیاد بردنش استقلال! بختیار قبلا هم نشون داده که تنها چیزی که نداره تعصب و غیرته! فقط پول ! این رو از فولادی ها میتونید بپرسید که خون به دلشون کرده بود!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر