فهرست
گزارش ای اس پی ان در مورد سردار آزمون: او می تواند به رکورد دایی برسد
گزارش ای اس پی ان در مورد سردار آزمون: او می تواند به رکورد دایی برسد

گزارش ای اس پی ان در مورد سردار آزمون: او می تواند به رکورد دایی برسد

آی اسپورت – با اینکه سردار آزمون علاقه ای به مقایسه شدن با علی دایی ندارد و این کار را زشت می داند اما عملکرد او در تیم ملی آنقدر خوب بوده که حتی رسانه های خارجی هم سردار را با بهترین گلزن ملی دنیا مقایسه کنند. جان دردن فوتبال نویس معروف فوتبال آسیا در گزارشی برای سایت معتبر ای اس پی ان نوشته که رکورد 109 گل ملی علی دایی ممکن است توسط هموطن جوانش شکسته شود. نویسنده مطلب در ادامه گزارشش ضمن اشاره به آمار گلزنی سردار، سراغ حرفهای سال قبل کارلوس کی روش درباره مهاجم جوانش رفته و اینکه سرمربی تیم ملی با تجربه تر از آن است که بخواهد از مهاجم جوان تیمش به صورت احساسی تعریف کند. کی روش به ای اس پی ان گفته که سردار این قابلیت را دارد که در بالاترین سطح ممکن فوتبال بازی کند و اگر به خوبی تمرین کند و تصمیمات درستی بگیرد، می تواند در آینده ای نزدیک تبدیل به ستاره واقعی فوتبال ایران و آسیا شود.
دردن در بخش دیگر گزارش خود به گلهای سردار مقابل مقدونیه اشاره کرده که نشان دهنده هوش و تکنیک بالای سردار است. او روی گل سوم سردار و زمان بندی فوق العاده اش تاکید داشته و با فلش بکی به گذشته، یادی هم از گل دنیس برگ کمپی سردار مقابل قطر در جام ملتهای آسیا کرده است.
نویسنده ای اس پی ان، معتقد است که قابلیت های آزمون می تواند او را تبدیل به آماده ترین مهاجم آسیا کند. بازیکنی که هیچ وقت در لیگ ایران بازی نکرده اما با درخشش در فوتبال روسیه ، خودش را به فوتبال اروپا ثابت کرده  و پیشنهادات خوبی از تیم های بزرگ اروپایی دارد. البته سردار دوست دارد در لیگ انگلیس بازی کند و قطعا بازی در فوتبال جزیره یا بوندس لیگا می تواند گزینه خوبی برای مهاجم 21 ساله باشگاه روستوف باشد.
 

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-06-05 08:26:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر