فهرست

نگرانی در کادر فنی استقلال: نبود مربی با تجربه

آی اسپورت - در کادری که منصوریان به باشگاه استقلال معرفی کرده اما هیچ مربی کارکشته و با تجربه را نمی‌بینیم. در واقع تنها این علی منصور است که از تجربه کافی بهره می‌برد. البته آن هم نه تجربه‌ای در حد استقلال و علی منصور نیز خود با اتمسفر مربیگری در استقلال آشنا نیست و باید در این مسیر کمک شود. منصوریان در کادری که به باشگاه معرفی کرده نام‌هایی همچون خرمگاه، چینی، بابازاده و احتمالا محمد نوازی را قرار داده است. مضاف بر اینکه مک درموت مورد توجه منصوریان است. مربی بدنسازی که سابقه همکاری با تیم ملی را هم دارد. حتی اگر درموت هم به استقلال بیاید منصوریان از داشتن یک کمک باتجربه و سرد و گرم چشیده و علاوه بر آن به روز و صاحب تجربه کافی بی بهره است.
منصوریان باید بداند که قواعد مربیگری در استقلال با دیگر تیم‌ها بسیار متفاوت است. او اگر آنالیز و ارزیابی درستی از محیط تازه کاری‌اش نداشته باشد تردیدی نیست که با مشکلاتی مواجه خواهد شد. علی منصور شاید از فاکتورهایی همچون محبوبیت بهره ببرد و این ویژگی را مزیت بزرگی برای رسیدن به کامیابی احتمالی در استقلال بداند اما موفقیت هرگز شانسی به دست نمی‌آید و محبوبیت تنها نیز نمی‌تواند او را به خواسته‌هایش برساند.

سرمربی جدید استقلال که تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را هم دارد و جزو مربیان کارکرده فوتبال ایران محسوب می‌شود باید در روزهای باقیمانده تا شروع تمرینات تیمش تجدید نظری جدی در انتخاب دستیارانش داشته باشد. منصوریان حتی باید در انتخاب مربی بدنساز نیز تغییر نگرش بدهد.درموت شاید مربی بزرگی باشد اما با وضعیتی که همواره در باشگاه استقلال وجود دارد بعید است که اگر پرداخت دستمزدش دیر شود، دوام بیاورد. به همین دلیل بهتراست منصوریان مربی بدنساز را هم با دقت و استراتژی دقیق تری برگزیند تا در میانه‌های فصل با مشکل مواجه نشود.


منبع: ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-05 08:39:14
نظر دهید
۲ نظر
Navidss7
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
بیخودی نسوزید منصور خان پورحیدری رو نیمکت هست
واقعیت!!!!!
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
عالیجناب رحمتی (کاپیتان و صاحب و همه کاره باشگاه) هست که کمکش کنه. هم ترکیب میچینه و هم یه تنه توی همه کارها دخالت میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر