فهرست
همه تیم گرفتند جز مظلومی؛ تنها در خانه!
همه تیم گرفتند جز مظلومی؛ تنها در خانه!

همه تیم گرفتند جز مظلومی؛ تنها در خانه!

آی اسپورت- از عجایب فوتبال ایران است که سرمربی یکی از موفق‌ترین تیم‌های فصل پانزدهم، به احتمال فراوان بدون تیم می‌ماند. حتی صنعت نفت آبادان نیز که برای مظلومی پیغام‌هایی فرستاده بود، از جذب این مربی منصرف شده است. حال برای مظلومی هیچ گزینه‌ای نیست و او دوباره باید کنج خانه بنشیند، روزنامه بخواند و فقط اخبار فوتبال را دنبال کند...


فصل یازدهم هم که تمام شد مظلومی به رغم کسب قهرمانی در جام حذفی و رتبه سومی‌اش در لیگ هیچ تیمی را خواهان خود نمی‌دید. سپس وقتی اوضاع تیم آلومینیوم هرمزگان به هم ریخت او راهی بندرعباس شد تا این تیم را از سقوط به لیگ یک نجات دهد اما هیچ توفیقی نداشت و با این تیم به دسته پایین‌تر سقوط کرد.
برای مظلومی مربیگری در آلومینیوم هرمزگان یک تجربه کاری ناموفق بود اما او باز هم تجربه سیاه دیگری را پشت سر گذاشت و وقتی در میانه‌های راه لیگ سیزدهم سکان هدایت مس کرمان را برعهده گرفت با این تیم هم نتایج مناسبی به دست نیاورد و به اصطلاح این تیم را هم انداخت.
مظلومی در همه آن ایامی که از مربیگری استقلال عزل شده بود در حالی که پیش‌بینی می‌شد به دلیل کسب نتایج نسبتا خوب پیشنهاد‌های ایده‌آلی را به دست آورد اما هرگز مورد توجه مدیران فوتبال ایران نبود تا اینکه دوباره به سبب ناتوانی مدیران استقلال در جذب مربیان طراز اول و به دلیل اینکه دیگر گزینه‌ای در پیش نبود، به عنوان سرمربی جدید استقلال برگزیده شد. شاید تصور می‌شد که این بار مظلومی ناکامی‌ها را جبران کند و به یک مربی در بورس بدل شود اما هرگز چنین نشد.
البته نتایج او با استقلال آنقدر هم بد نبود که حالا در پی تیمی برای ادامه راه مربیگری باشد. شگفتا که در همین لیگ پانزدهم مربیانی همچون جلالی، کاظمی، دایی، قلعه‌نویی، کمالوند، مهاجری و حتی حسین فرکی از مظلومی نتایج ضعیف‌تری گرفته‌اند اما مورد وثوق و اعتماد مدیران فوتبال ایران قرار دارند و از امتیاز مربیگری در لیگ برتر بهره می‌برند.
شاید یکی از عمده دلایلی که مظلومی را به این وضعیت انداخته، نداشتن جذابیت کافی و نیز سن و سالش باشد. به طور کلی پرویز دیگر هیچ کششی ایجاد نمی‌کند. او حتی همچون گذشته نمی‌تواند با مصاحبه‌هایش کشش ایجاد کند و همه را نسبت به خود بی‌تفاوت کرده است. مظلومی حتی از نگاه هواداران استقلال هم دیگر آن مربی مقدس نیست. او با شکست تحقیرآمیز در شهرآورد 82 تمام خاطرات شیرینی که در زمان مربیگری‌اش برای هواداران استقلال ایجاد کرده بود را هم از میان برده و به نظر می‌رسد که نه تنها در استقلال بلکه در دیگر تیم‌ها نیز صاحب کرسی نخواهد شد.

منبع: ایران ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-05 10:45:48
نظر دهید

۱ نظر
آبی دل
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸
استقلالیم ولی معتقدم مربی که دروازه بان تیمش (رحمتی) براش ارنج بچینه و توی همه کارها دخالت کنه مربی نیست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر