فهرست
کریمی: نگران من نباشید؛ برای بقیه بیماران دعا کنید
کریمی: نگران من نباشید؛ برای بقیه بیماران دعا کنید

کریمی: نگران من نباشید؛ برای بقیه بیماران دعا کنید

آی اسپورت - در آخرین عکسی که علی کریمی روی اینستاگرام خود منتشر کرد مشخص شده بود بیماری پوستی او پیشرفت کرده و قسمت‌های بیشتری از موهای صورت او ریخته است. به دنبال این اتفاق و ابراز نگرانی‌های شدید هواداران نسبت به وضعیت علی کریمی، بازیکن اسبق پرسپولیس به این صحبت‌ها واکنش نشان داد. کریمی در این باره خطاب به هوادارانش در اینستاگرام گفت: «یه سری از شما دوستان که سوال کردین در مورد صورتم، اول اینکه ممنون که نگران هستین، چیز خاصی نیست، مهم هم نیست. دعا کنیم برای کسایی که با بیماری‌های سختی مبارزه می‌کنن، به امید روزی که تمام بیمارامون شفا پیدا کنند.»
مشکلی که کریمی دچار آن شده یک مشکل پوستی است که بیشتر به خاطر استرس به وجود می‌آید و قابل درمان است. این بیماری، بیماری ناشناخته‌ای به نام آلوپسی آره آتا ست و محققان هنوز دلیل مشخصی برای آن پیدا نکرده‌اند.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-05 10:49:09
نظر دهید
۴ نظر
برزو
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۱
من خودم دانشجوی ترم 6 پزشکی ام. این بیماری به علت مصرف مواد و الکل به وجود میاد و یهو منجر به مرگ میشه./ و من الله توفیق
آرش
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۵
آقای دانشجوی ترم 6 پزشکی:
من بیسوادم ولی با قاطعیت تمام بهت میگم خفه شو و دهنتو ببند.
سروش
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۰
من رزیدنت پوست و مو هستم تا الانم تو یکی از بیمارستان های تهران کشیک بودم. اسم این بیماری آلوپسی آره آتا البته از نوع بدخیم هست و علت اصلی مبتلا شدن به این بیماری زیاده روی در مصرف مواد مخدر صنعتی و سنتی و الکل هست یه مرگ اروم و خاموش و یه سکته ی ناگهانی. متاسفانه بازیکنان حاضر و سابق لنگ هم بیشتر دچار این عارضه میشن.
مهدی
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
من خودم پرسپولیسی ام. متاسفم که اینا شدن اسطوره ی ما! یه مشت بازیکن تازه به دوران رسیده که به خاطر حواشی ای که دارن دچار این بیماری های عجیب و ناگهانی یا مرگ ناگهانی میشن. از داشتن این اسطوره ها به عنوان یه پرسپولیسی دو اتشه خجالت میکشم. به والله خجالت میکشم دردمو به کی برم بگم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر