فهرست
چالش استقلال برای ثبت قرارداد منصوریان/ مظلومی هنوز سرمربی است!
چالش استقلال برای ثبت قرارداد منصوریان/ مظلومی هنوز سرمربی است!

چالش استقلال برای ثبت قرارداد منصوریان/ مظلومی هنوز سرمربی است!

آی اسپورت- باشگاه استقلال که این روزها با علیرضا منصوریان با جدیت در فصل نقل و انتقالات درحال یارگیری است هنوز موضوع قطع همکاری سرمربی قبلی خود را حل و فصل نکرده.
پرویز مظلومی که فصل پانزدهم به استقلال برگشت و با این باشگاه قراردادی دوساله منعقد کرد، در پایان سال اول قراردادش پس از سومی با استقلال در لیگ برتر و حضور در فینال جام حذفی از سمت خود کنار رفت. کنار رفتن این مربی از کادر فنی استقلال هرگز با عنوان برکناری یا اخراج در رسانه ها مطرح نشد ولی مخاطبان باشگاه استقلال متوجه این موضوع شدند که جدایی مظلومی از استقلال با رضایت قلبی او انجام نشده است. کما اینکه مظلومی شب قبل از اعلام جدایی اش از استقلال در برنامه زنده تلویزیونی 90 اعلام کرد هنوز با استقلال قرارداد دارد و سرمربی این تیم است.
بر این اساس، مظلومی که هنوز مشخص نشده از سمت خود استعفا کرده یا او را وادار به این کار کرده اند همچنان به طور قانونی سرمربی استقلال محسوب می شود و این می تواند در مسیر ثبت قرارداد علیرضا منصوریان مشکلاتی را برای باشگاه استقلال رقم بزند.
فرشید طاهری از اعضای کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت و گو با کاپ، در این باره گفت: برخلاف بازیکنان، مهلت قانونی برای عقد قرارداد مربیان وجود ندارد و باشگاهها هر زمان از سال که صلاح بدانند می توانند سرمربی خود را تغییر بدهند اما برای این کار باید نامه فسخ قرارداد مربی قبلی خود را به سازمان لیگ ارائه دهند و یا اینکه نامه ای از سوی باشگاه به دست ما برسد که این موضوع را تأیید کند. چون ما در زمینه مطالبات مربیان دخالتی نداریم و فقط هنگام فسخ قرارداد بازیکنان باید مطالبات آنها از باشگاه قبلی شان مورد بررسی قرار بگیرد. مربیان پس از جدایی از باشگاه شان می توانند از طریق کمیته انضباطی پیگیر مطالبات خود باشند.
با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات از 25 خرداد آغاز می شود هنوز باشگاه استقلال اقدامی برای ثبت قرارداد منصوریان انجام نداده. مسئولان استقلال در این فاصله تا پیش از ثبت قرارداد منصوریان باید برای فسخ قراردادمظلومی هم اقدام کنند که این مستلزم موافقت مظلومی و امضای نامه فسخ قرارداد است. برگه ای که مظلومی می تواند پیش از امضای آن برای دریافت مطالباتش استقلال را به چالش کشیده و حتی با مشکل مواجه کند. سرمربی فصل پیش استقلال هنوز بخش عمده ای از مبلغ قرارداش را از استقلال طلب دارد و اگر نخواهد این بار هم با استقلال تسویه حساب کند این مطالبات هم به مطالبات قبلی اش از فصل یازدهم لیگ برتر اضافه خواهد شد. همچنین به صورت قانونی مظلومی می تواند قرارداد فصل آینده خود را نیز به عنوان غرامت از مسئولان استقلال طلب کند. 
رضا عابدینی، دبیر هیات فوتبال تهران هم با تایید این مساله  گفت: هنوز از سوی باشگاه استقلال کسی برای فسخ قرارداد مظلومی اقدام نکرده است. در صورتی که دوستان بخواهند قرارداد منصوریان را به عنوان سرمربی ثبت کنند، باید ابتدا قرارداد سرمربی قبلی با رضایت وی فسخ شود. 
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-05 11:52:39
نظر دهید
۳ نظر
این چاله هست نه چالش
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۷
پرویز رو جا گذاشتن قنبر روهم روش اوردن
این چاله هست نه چالش
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۷
پرویز رو جا گذاشتن قنبر روهم روش اوردن
رحمتی نماد بازیکن سالاری
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
ببینید رحمتی (پدرخوانده جدید) چی میگه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر