فهرست
واکنش قنبرزاده به مدیریت در استقلال: حرف سخیفی است
واکنش قنبرزاده به مدیریت در استقلال: حرف سخیفی است

واکنش قنبرزاده به مدیریت در استقلال: حرف سخیفی است

آی اسپورت- منصور قنبرزاده درباره شایعه مدیریتش در باشگاه استقلال که از شب گذشته به راه افتاده گفت: قبلا هم گفتم که هیچ صحبتی با من در این خصوص نشده و حرفی هم در این باره مطرح نیست. من هم ذهنم را درگیر شایعاتی که صحت ندارد نمی‌کنم. تمرکزم بر روی باشگاه نفت و مشکلات این باشگاه است تا بتوانیم هر چه زودتر مشکلات را حل کنیم.

چرا این شایعات چند باره به راه افتاده؟ این را از من نپرسید. از کسانی بپرسید که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. من ذهن خودم را درگیر شایعات نمی‌کنم چرا که به اندازه کافی مشغله ذهنی دارم و دیگر مغزم کشش این شایعات را ندارد.

 گفته می‌شود به دلیل نزدیکی که با حمیدرضا گرشاسبی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران دارد، به عنوان گزینه مدیرعامل استقلال مطرح شده: 33 سال است که من در این مملکت مدیر هستم و خیلی‌ها مرا می‌شناسند. این حرف‌ها بی‌ربط هستند و افرادی که غرض و مرض دارند این مسائل را مطرح می‌کنند. خود گرشاسبی در مصاحبه‌ای که انجام داد گفت که افراد دلال این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. من 10 سال مدیرعامل باشگاه بودم و این حرف‌ها سخیف است.

اگر پیشنهادی بابت مدیرعاملی استقلال به او شود آن را می‌پذیرد یا خیر؟ وقتی حرفی در این باره مطرح نشده من چرا باید درباره آن صحبت کنم؟
     
آی اسپورت
2016-06-05 12:19:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر