فهرست
شکایت 2سال پیش پرسپولیس از ساسان انصاری: سرباز است، محرومش کنید!
شکایت 2سال پیش پرسپولیس از ساسان انصاری: سرباز است، محرومش کنید!

شکایت 2سال پیش پرسپولیس از ساسان انصاری: سرباز است، محرومش کنید!

آی اسپورت - قرارداد ساسان انصاری و پرسپولیس، دقیقا دو سال بعد از روزهایی رقم خورد که دو طرف شدیدا بر سر کارت معافیت این بازیکن درگیر بودند. انصاری لیگ سیزدهم یکی از ستاره‌های فولاد فرکی بود و کمک زیادی به قهرمانی این تیم کرد. علی دایی، مربی جنجالی و معترض پرسپولیس هم در چند مقطع ابهاماتی درباره معافیت بازیکنان فولاد به وجود آورد. ابهاماتی که چند ماه بعد، به پروژه‌ای جنجالی در فوتبال ایران تبدیل شد و بسیاری از ستاره‌های فولاد را به تراکتورسازی فرستاد. علی دایی بیش از همه، به کارت معافیت ساسان انصاری اعتراض داشت و جالب اینکه انصاری، جزو معدود کسانی بود که از بررسی مجدد کارت‌های معافیت بازیکنان جان سالم بدر برد.

انصاری اردیبهشت سال 93 درباره حرف‌های دایی گفته بود: «اصلا باور  نمی‌‌شود که کسی چطور ممکن است به کارت معافیت من شک داشته باشد. متاسفانه من 2 سال پیش پدرم را از دست دادم و پس از آن به دلیل اینکه برادرم سال ها بود که ازدواج کرده سرپرستی خانواده ام را برعهده گرفتم. من حدود یک سال پیش تمامی مدارکم را به نظام وظیفه ارسال کردم و به طریق کاملا قانونی توانستم کارت معافیت خودم را بگیرم. من به هیچ وجه از وضعیت معافیت سایر بازیکنان اطلاعی ندارم و فکر می‌ کنم که در این باره بهتر باشد از خود آنها سوال کنیم ولی بعید می‌ دانم چنین چیزی اصلا صحت داشته باشد زیرا باشگاه فولاد از ساختار مناسبی برخوردار است که تمامی این موارد را کنترل می‌ کند.»

پروژه‌ای که دایی برای تحت فشار گذاشتن فولاد آغاز کرده بود، مسیر کاملا متفاوتی پیدا کرد. قهرمانی فولاد پابرجا ماند، بازیکنانی که کارت معافیت‌شان جعلی بود به تراکتورسازی رفتند، حسین ماهینی دفاع راست تیم خودش به ملوان پیوست و بر خلاف آن‌ها، ساسان انصاری دو فصل دیگر برای فولاد بازی کرد و سال آینده پیراهن پرسپولیس بدون دایی را می‌پوشد!کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-05 13:04:54
نظر دهید

۱ نظر
اذری استقلالی
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
خخخخخخخخخخخخ چچچچچچچچچچچچ لنگی است دیگر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر