فهرست
چراغ سبر ارسلان به علیمنصور: استقلال من را بخواهد، با افتخار می‌آیم!
چراغ سبر ارسلان به علیمنصور: استقلال من را بخواهد، با افتخار می‌آیم!

چراغ سبر ارسلان به علیمنصور: استقلال من را بخواهد، با افتخار می‌آیم!

آی اسپورت- در روزهای گذشته هر بار خبر مذاکره جدی استقلال با یکی از ستاره‌های فوتبال ایران شنیده شده. ستاره‌هایی که تصور حضور همه آنها در تیم باورنکردنی است. این بار حرف از حضور ارسلان مطهری در بین آبی هاست. بازیکنی که در نفت تهران هم دوران خوبی با علیمنصور داشته و حالا انگار تصمیمش برای حضور در استقلال را گرفته. 
ارسلان مطهری در مورد پیشنهاد باشگاه استقلال هم گفت: هر بازیکنی دوست دارد به تیمی بزرگی مثل استقلال بیاید و من که خودم هم بارها اعلام کرده ام که استقلالی هستم، قضیه برایم فرق می کند. اگر استقلالی ها من را بخواهند با افتخار به این تیم می آیم.

البته باید دید استقلال هم برای خرید امیر ارسلان پاپیش می‌گذارد یا نه. فعلا که گزینه اول آبی‌ها برای خط حمله کاوه رضایی است و ارسلان در حضور او شانسی برای بازی فیکس در تیم نخواهد داشت.
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-05 13:02:08
نظر دهید

۵ نظر
محمد.ج
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۶
با افتخار شش تاییم
محمد.ج
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۷
با افتخار چهار تاییم
علی سینس
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
لنگیا تا میان تو لنگ یادشون میاد از قدیم لنگی بودن . میسوزید نه خخخ
رحمتی نماد بازیکن سالاری
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
با رحمتی هماهنگ کن بعد بگو!!!
برزو
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۰
همه ی بازیکن های تاپ لیگ واسه استقلال و پوشیدن پیراهن مقدس و دوستاره ی ابی سر و دست میشکنند به همه ی لنگی ها توصیه میکنم اب رو همونجایی که میسوزه بریزید. #مرسی_اه // مگه ما زیر پستهایی که مربوط به لنگی هاست میاییم کامنت میذاریم که شما این کارو میکنید؟ یه ذره واسه اون تیم بی افتخارتون ارزش و احترام قائل باشید اخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر