فهرست
کی‌روش علیه برانکو: خروج از اردوی تیم ملی ممنوع!
کی‌روش علیه برانکو: خروج از اردوی تیم ملی ممنوع!

کی‌روش علیه برانکو: خروج از اردوی تیم ملی ممنوع!

آی اسپورت - خریدهای پرتعداد استقلال در فصل نقل و انتقالات، فشار روی مدیران پرسپولیس را افزایش داده است. طاهری مدیر پرسپولیس، در روزهای گذشته وعده خرید سه بازیکن بزرگ و ملی پوش را داده بود اما مشکل اینجاست بازیکنان مد نظر او، فعلا نمی‌توانند با این تیم قرارداد ببندند. جلال حسینی و وحید امیری، به مدیران پرسپولیس قول حضور در این باشگاه را داده‌اند اما طاهری نگران است تماس‌های پیاپی منصوریان و امیری، مسیر او را به سمت استقلال تغییر دهد. پرسپولیس قصد داشت امروز و بعد از بازگشت تیم ملی به ایران قرارداد این دو بازیکن را نهایی کند اما کارلوس کی‌روش، با این درخواست مخالفت و اعلام کرده هیچ بازیکنی تا پایان اردوی تیم ملی حق خروج نخواهد داشت.

بر خلاف پرسپولیس، آبی‌های پایتخت با فرشید باقری، بختیار رحمانی و وریا غفوری قرارداد بسته‌اند و با کاوه رضایی هم مذاکرات نهایی را انجام می‌دهند. 4 بازیکنی که دو نفر آن‌ها ملی پوش نیستند و دو نفر دیگر هم بخاطر مصدومیت و محرومیت در اردوی اخیر تیم ملی حضور ندارند و با آرامش کامل، مذاکرات نهایی را با استقلال انجام می‌دهند.

دو سال قبل که قلعه‌نویی مربی استقلال بود، کی‌روش که رابطه خوبی با او نداشت در اوج اردوهای تیم ملی به جلال حسینی اجازه داد به دفتر پرسپولیس برود و بعد از قرارداد، به اردو برگردد. این بار سرمربی تیم ملی، سر حرفش ایستاده و تا 48 ساعت آینده، هیچ بازیکنی حق ترک اردوی تیم ملی را ندارد. موضوعی که شاید در نهایت به ضرر پرسپولیس و برانکو تمام شود.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-05 14:35:31
نظر دهید

۲ نظر
برزو
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۲
دم علیمنصور گرم // به نفع خودشون هم هست به استقلال بیان. بعضی وقتها بعضی ها صلاح خودشونو نمیدونن و باید کمکشون کرد.
برزو
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۸
لطفا این متن رو در پیج فیفا ورلد کپی کنید

Dear @fifaworldcup ! we are the Fc Esteghlal fans. It s been five days that our team have had a new coach (Alireza Mansourian) and our club have had a Resounding success in Transfers. However we are seeing the Goverment s blatant interference in the internal affairs of our club! They Ordered the club To stop the Transfers for no good reason! And The ministry of sport is planning to change our managing director ! Please Condemn this event
ترجمه
فیفا عزیز ما طرفداران باشگاه استقلال هستیم
این پنج روز تیم ما یک مربی جدید(علیرضا منصوریان)و باشگاه ما یک موفقیت چشمگیر در نقل و انتقالات داشته است.
با این حال ما شاهد دخالت آشکار دولت در امور داخلی باشگاه هستیم
آنها بدون هیچ دلیل خوبی به باشگاه توقف انتقال داده اند.
وزارت ورزش در حال برنامه ریزی برای تغییرمدیر عامل ما است
لطفا این عمل را محکوم کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر