فهرست
دستیار جدید برانکو کیست؟/ سرمربی تیم چهارم کرواسی
دستیار جدید برانکو کیست؟/ سرمربی تیم چهارم کرواسی

دستیار جدید برانکو کیست؟/ سرمربی تیم چهارم کرواسی

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ، استرتن چوک را به عنوان دستیار جدیدش در لیگ شانزدهم انتخاب کرده است. این مربی قرار است جایگزین آندره پانادیچی شود که در اواسط فصل قبل به دلیل بیماری پدرش پرسپولیس را ترک کرد. مربی جدید سرخپوشان تهرانی متولد یک آگست 1963 در زاگرب است و 53 سال سن دارد. این مربی  علاقه مند به سیستم 1-3-2-4 است و در 5 سال اخیر به عنوان سرمربی در تیم های مختلف فعالیت کرده است. او ابتدا کارش را با دستیاری آغاز کرد و در تیم دینامو زاگرب هم مدتی کمک مربی بود و حتی در دو بازی مربی موقت آنها هم شد. 

استرتن چوک از سال 2011 به عنوان سرمربی به کارش ادامه داد. او در تیم های دسته دومی HNK گورسیا و NKسوتی در کرواسی سرمربیگری کرد. او سپس راهی تیم دوم دینامو زاگرب شد و یک سالی را در آنجا گذراند. تا اینکه سرانجام فصل قبل به عنوان سرمربی جدید تیم دسته یکی NK لوکوموتیوا انتخاب شد و توانست با آنها در رده چهارم لیگ برتر  کرواسی قرار بگیرد و تا آستانه کسب سهمیه لیگ اروپا هم پیش رفتند. چوک در تیم لوکوموتیوا آمار 14 برد، 3 مساوی و 12 باخت را کسب کرد.

تا اینکه پیشنهاد برانکو ایوانکوویچ به دست چوک رسید و او هم قبول کرد تا به جای ادامه فعالیتش در تیم لیگ برتری لوکوموتیوا به پرسپولیس در لیگ ایران بیاید و دستیار برانکو ایوانکوویچ شود. شاید دستمزد بالای این مربی کروات باعث شده چنین تصمیم عجیبی را اتخاذ کند. نکته جالب این است که سایت های کرواسی از چند روز قبل مطلع بودند که استرتن چوک قرار است دستیار برانکو در پرسپولیس شود.

منبع: کاپ
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-05 15:12:21
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
دستمزد بالا نبوده! پیش داوری نکنید! جایگاه تیم پرسپولیس و طرفداران بیشمارش بوده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر