فهرست
ارسلان-علیمنصور در سیزن دوم/ لطفا غیب نشو!
ارسلان-علیمنصور در سیزن دوم/ لطفا غیب نشو!

ارسلان-علیمنصور در سیزن دوم/ لطفا غیب نشو!

آی اسپورت- در پایانِ اولین فصل حور منصوریان روی نیمکت نفت، این تیم به فتح هر دو جام نزدیک شد اما در نهایت در قدم‌های آخر، همه چیز را از دست داد تا فصل را بدون جام تمام کند. زردها اما کمی، یکی از عناوین فردی لیگ را به دست آوردند. ارسلان مطهری در جشن اختتامیه سازمان لیگ، به عنوان پدیده فصل فوتبال ایران معرفی شد. بازیکن باانگیزه و همیشه گرسنه‌ای که به خاطر تبحرش در گلزنی در لحظات پایانی مسابقه‌ها، موردتوجه قرار گرفته است. در آغاز لیگ چهاردهم، امیرارسلانِ نامدار نفت، بازیکن تیمی به شمار می‌رفت که بیشترین ستاره‌ها را جذب کرده بود. انتظار می‌رفت روند صعودی این مهاجم در باشگاه تهرانی ادامه پیدا کند اما به نظر می‌رسید منصوریان روی ستاره‌های گرانقیمت‌اش حساب ویژه‌ای باز کرده است. ستاره‌هایی که در باشگاه جواب ندادند و به سرعت در مسیر ترک نفت قرار گرفتند تا ارسلان دوباره صاحب نقشی پررنگ در ترکیب نفت شود. مطهری اولین بار در هفته نهم برای نفت گلزنی کرد. یک هفته بعد، او برای دومین بار بازیکن فیکس تیم منصوریان شد اما ضربه پنالتی‌اش در نبرد با پدیده را از دست داد. بعد از تنها چند نمایش خوب، او آماده بود که نفت را به مقصد استقلال ترک کند اما قرارداد پیوستن ارسلان به تیم محبوب‌اش امضا نشد. او حالا دوباره به این تیم نزدیک شده است. تیمی که حالا سرمربی محبوب او را نیز روی نیمکت دارد.
  
منصوریان در نیم‌فصل دوم لیگ پانزدهم، بیشتر از همیشه به بازی مطهری اعتقاد پیدا کرد. این بازیکن در فاصله هفته‌های شانزدهم تا نوزدهم یک دقیقه هم بیرون ننشست و حتی گل به خودی عجیب‌اش در بازی با سیاه‌جامگان که مجموعه باشگاه را عصبانی کرده بود، در این حضور فیکس خدشه وار نکرد. مشکلات مالی نفت در عجیب‌ترین فصل ممکنِ این باشگاه، برای مطهری نیز دردسرساز شد. او اواخر فصل ناگهان چند هفته غیب شد و هیچ خبری از این بازیکن حتی در تمرینات نفت نیز نبود. شاید هر مربی دیگری، غیبت چند هفته‌ای ارسلان را برای این بازیکن با جریمه‌ای تلخ و تند روبرو می‌کرد اما منصوریان در نبرد با مدیران باشگاه، طرفِ بازیکنان تیمش بود و آنقدر به مطهری علاقه داشت که به هر قیمتی او را حفظ کرد و در 4 هفته پایانی فصل نیز از او بازی گرفت. 1155 دقیقه بازی و تنها دو گل زده، آمار نگران‌کننده مطهری در فصل گذشته است اما او زیر نظر منصوریان، دوباره می‌تواند به روزهای پدیده بودن در فوتبال ایران نزدیک شود. ارسلان حالا ابراز امیدواری کرده که پیراهن آبی را بر تن کند و علیمنصور که همیشه بیشتر از هر مربی دیگری به استعداد این بازیکن باور داشته و از او حمایت کرده، مطهری را بخشی از پروژه تحول استقلال می‌داند. بازیکنی که البته در یک باشگاه بزرگ و پرهوادار، زیر ذره‌بین قرار می‌گیرد و باید مراقب گل‌به‌خودی‌ها باشد. تبدیل شدن به یک مهره قابل اتکا در باشگاهی مثل استقلال، در درجه اول به استمرار و تمرکز نیاز دارد. به جنگیدن، وا ندادن و غیب‌نشدن! 


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-05 15:57:05
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۵
همین جنای ارسلان خان تیم امید رو به خاک سیاه نشوند
برزو
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۸
لطفا این متن رو در پیج فیفا ورلد کپی کنید

Dear @fifaworldcup ! we are the Fc Esteghlal fans. It s been five days that our team have had a new coach (Alireza Mansourian) and our club have had a Resounding success in Transfers. However we are seeing the Goverment s blatant interference in the internal affairs of our club! They Ordered the club To stop the Transfers for no good reason! And The ministry of sport is planning to change our managing director ! Please Condemn this event
ترجمه
فیفا عزیز ما طرفداران باشگاه استقلال هستیم
این پنج روز تیم ما یک مربی جدید(علیرضا منصوریان)و باشگاه ما یک موفقیت چشمگیر در نقل و انتقالات داشته است.
با این حال ما شاهد دخالت آشکار دولت در امور داخلی باشگاه هستیم
آنها بدون هیچ دلیل خوبی به باشگاه توقف انتقال داده اند.
وزارت ورزش در حال برنامه ریزی برای تغییرمدیر عامل ما است
لطفا این عمل را محکوم کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر