فهرست
نکته روز: مالک خونه به خونه و اصرار بر نقل و انتقالات دلی!
نکته روز: مالک خونه به خونه و اصرار بر نقل و انتقالات دلی!

نکته روز: مالک خونه به خونه و اصرار بر نقل و انتقالات دلی!

آی‌اسپورت– «مذاکرات خوبی با محسن بنگر داشتیم و در خلال این مذاکرات به غیرت و تعصب این بازیکن پی بردیم. الویت اول بنگر تیم فوتبال پرسپولیس تهران می‌باشد و اگر با این تیم به نتیجه نرسید در خدمت این بازیکن ارزنده استان خواهیم بود. تنها موردی که در مذاکرات‌مان به آن اشاره نکردیم مسائل مالی بود». این واکنش مالک پر سر و صدای خونه به خونه در مورد پیشنهاد دو میلیاردی باشگاهش به کاپیتان پرسپولیس بود. حسن‌زاده که در فصل گذشته نشان داد هیچ ابایی در هزینه کردن ندارد، برای فصل جدید هم برنامه‌های فراوانی دارد. جذب مرزبان به عنوان سرمربی و خریدهای گران قیمت نشان می‌دهد سیاست حسن‌زاده در فوتبال تغییر نکرد.

اما نکته مهمی که او بر آن اصرار دارد، تعصب و دلی بودن قراردادهایش با بازیکنان و مربیان است. او زمانی که پارسال علی کریمی را به عنوان مشاور فنی خود انتخاب کرد گفت: «آقای کریمی از مفاخر فوتبال ایران هستند و حضورشان در خونه به خونه باعث افتخار ماست. اما ایشان بدون چشم داشت مالی به اینجا آمده‌اند و بدون اینکه قراردادی ببندند کنار ما هستند». این در حالی است که صحبت از یک قرارداد چند صد میلیونی بین علی کریمی و باشگاه مازندرانی می‌باشد. در این بین قاسم دهنوی که نیم فصل گذشته با قراردادی سنگین از صبا به این تیم تازه تاسیس پیوست در مورد حضورش در لیگ یک خیلی شفاف گفت:«در گذشته پول کمی در لیگ یک رد و بدل می‌شد اما حالا قراردادهای خوبی با بازیکنان بسته می‌شود. برای من هم مسائل مالی اهمیت داشت».

بدون شک تلاش مالک خونه به خونه برای اینکه نشان دهد خبری از ریخت و پاش‌های بی حد و حصر نیست به نتیجه نمی‌رسد. چرا که اگر مربیان و بازیکنان قرار بود در فوتبال امروز دلی قرارداد ببندند پانزده کیلومتر آن طرف‌تر تیمی قدیمی و جذاب‌تر با هوادارانی پرشورتر سال‌هاست در عطش صعود به لیگ برتر می‌سوزند. اما هیچ بازیکنی حاضر نیست دلی برای آنها توپ بزند.
کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-05 16:29:11
نظر دهید

۳ نظر
آبای
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
آقا ناسلامتی خبرنگار هستید.اصرار نه اسرار
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۸
خخخخخ معلم ادبیاتت کی بوده اسرار یعنی راز ها استاد اینکه تو میگی اصراره
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۳
خونه به خونه یا هر تیم دیگه ای تو مازندران هر چقدر خرج کنه بازم زیر سایه نساجیه. شناسنامه فوتبال مازندران نساجیه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر