فهرست
مطهری آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت: استقلالی ام!
مطهری آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت: استقلالی ام!

مطهری آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت: استقلالی ام!

آی اسپورت- با بالا رفتن احتمال حضور کاوه رضایی در قطر و عدم علاقه مسعود حسن زاده برای حضور در پرسپولیس، مدیران این تیم دست روی ارسلان مطهری گذاشتند. مهاجم جوان نفت که در دو سال اخیر توانسته بود نامی برای خودش دست و پا کند و جواب اعتماد منصوریان را بدهد.
پرسپولیسی ها با توجه به مشکلات موجود در باشگاه نفت، تقریبا به جذب مطهری امیدوار بودند ولی مصاحبه این بازیکن، آب پاکی را روی دست شان ریخت:«هر بازیکنی دوست دارد به تیمی بزرگی مثل استقلال بیاید و من که خودم هم بارها اعلام کرده ام که استقلالی هستم، قضیه برایم فرق می کند. اگر استقلالی ها من را بخواهند با افتخار به این تیم می آیم».
مورد مطهری تقریبا شبیه مهرداد محمدی است. او به واسطه مدیرعامل وقت راه آهن که عضو هیئت مدیره استقلال بود، در نیم فصل دوم در یک قدمی حضور در استقلال بود ولی اعلام کرد نمی تواند پیراهن تیمی را بپوشد که همیشه آرزوی شکستش را داشته است.
با توجه به توافقات ابتدایی کاوه رضایی با یکی از تیمهای قطری، منصوریان به احتمال فراوان خواهان مطهری می شود و نام او را جلوتر از مسعود حسن زاده در فهرستش قرار می دهد.
کدخبر:9403
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-06-05 18:51:47
نظر دهید
۱۰ نظر
برزو
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
لنگی ها باز هم ضایع شدند. بهتره بگیم قهوه ای! خخخخخخ
محمد
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
باریکنی که تو دو فصل به زور ده تا گل زده چه به درد پرسپولیس میخوره،برو استقلال. البته بعید میدونم حتی استقلال هم رغبتی نشون بده. من نمی دونم سازمان لیگ چطور عنوان پدیده داده بهش، همین الان تولیگ ۲۰ تا مهاجم بهتر ار اقای پدیده تو لیگ هست. تازه بالای ۲۳ سال هم هست
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
مهاجم نفت درباره اینکه آیا یکی از این پیشنهادها از سوی پرسپولیس بوده و او آیا بابت اینکه خودش را یک استقلالی می‌داند نسبت به این پیشنهاد پاسخ مثبت می‌دهد، گفت: درباره این مسئله که من استقلالی هستم باید بگویم بعد از انتخاب علیرضا منصوریان من به او تبریک گفتم و کار با این مربی را در استقلال یک افتخار دانستم. با این حال دنیای حرفه‌ای فوتبال با علایق من فرق دارد و با اینکه باشگاه پرسپولیس با من هیچ صحبتی نکرده اما شاید فوتبالم را یک روز در پرسپولیس ادامه بدهم.
علی کچـــل
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۶
آره دیگه مثه فرشید باقری ؟؟؟؟
علی سینس
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
خدایا این لنگیا رو از ما نگیر خخخخ . حسن زاده ام تاجیه . محسن مسلمانو صادقیانو بیرانوندم بدبختی استقلالی بودن . برید دنباله لنگیا دگ مثله بابک حاتمی خخخخ
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۶
پرسپولیس کی این اوسکولو خواسته؟!
عباس
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
یجوری نوشتین آب پاکی رو ریخت انگار ما دنبال این بودیم
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
اصلا هم نمیخواستیمش الکی واسش نوشابه باز نکنید.ضمنا بعید میدونم استقلال هم بخوادش چون استقلال فقط با پیرمردها قرارداد میبنده
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
خوش اومدی برو رو نیمکت اس دق لال. جابر رو دارن میفروشن تو رو حتما جا رونالود میخوان بیارن
رحمتی نماد بازیکن سالاری
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۶
منصوریان چی کارست؟ رحمتی (جوجه کلاغ آسیا) بازیکن و مربی جابجا میکنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر