فهرست
سایپا قیمت داد؛ ترابی، یک و نیم میلیارد!
سایپا قیمت داد؛ ترابی، یک و نیم میلیارد!

سایپا قیمت داد؛ ترابی، یک و نیم میلیارد!

آی اسپورت- مهدی ترابی را شاید بتوان یکی از ارزشمندترین مهره های نقل و انتقالات لقب داد. ستاره ای که جلالی چندان روی خوشی به او نشان نمی داد ولی توسط کی روش به تیم ملی دعوت شد و خودش را به بهترین شکل ممکن نشان داد.
نام ترابی هم در لیست استقلال قرار داد و هم در فهرست پرسپولیس. ضمن اینکه تراکتورسازی هم سخت به دنبال سرباز کردنش است. مدیرعامل جدید سایپا هم رابطه خوبی با علی پروین داد و هم جزو دوستان گرمابه و گلستان بهرام افشارزاده به حساب می آید.
ترابی تا پایان فصل 98-97 یعنی لیگ هجدهم (3 فصل دیگر) با سایپا قرارداد دارد و تیمهای خواهان او باید با شرایط سایپا کنار بیایند. درخواست های مکرر سرخابی ها بالاخره باعث شد مدیران سایپا راضی به فروش ترابی شوند ولی با رقمی که بعید است تیمی توان پرداختش را داشته باشد.
سایپایی ها برای بازیکنی که این فصل قراردادی 170 میلیون تومانی داشته تقاضای مبلغ 1/5میلیارد تومان بابت رضایتنامه کرده اند. البته مدیرعامل جدید به پروین و افشارزاده گفته تخفیف هم داده می شود. با فرض یک تخفیف 500 میلیون تومانی، سرخابی ها باید یک میلیارد به سایپا بدهند که از توان شان خارج است. این مبلغ البته بدون توافق مالی با خود ترابی است که در بهترین حالت 500، 600 میلیون تومان برای یک سال می خواهد.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-05 18:47:02
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
از برزیل بیارن 70درصد از این ارزونتره تازشم دوتا دربیل میکنه دوتا حرکت میکنه هودار اسم شو فریاد میزنه
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۴
برو بمیر بابا.
خارج هم بخواد بره 500 تا برا رضایت نامه نمیدن. بزار تا 3 سال دیگه فک کن بتونی قهرمانی بیاری یا بفرستیش اروپا.
فقط متاسفم که به خاطر کج سلیقگی این اقایون یکی از اینده دارترین بازیکنانمون از پیشرفت و ترقی داره دور میشه. حضور در تیم های بزرگ و بازی تو اسیا تنها راه برای اروپایی شدن بازیکنای ماست و شما جلوش رو گرفتید.
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۱
قیمت ننه ملانصرالدین
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
میاد تراختور کبیر باید بره یه تیم بزرگتر... احسنت.... از سایپا نمیره تیمهای کوچیک مثل لنگ وکیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر