فهرست
بی سلیقگی محض باشگاه استقلال/ در جستجوی عکس خوب
بی سلیقگی محض باشگاه استقلال/ در جستجوی عکس خوب

بی سلیقگی محض باشگاه استقلال/ در جستجوی عکس خوب

آی اسپورت- جذب پشت سر هم سرمربی و بازیکن گویا باعث شده استقلالی ها یادشان برود یک «عکاس» کار درست و حرفه ای را برای اعلام رسمی این خبرها استخدام کنند. فقط کافی است سری به سایت رسمی این باشگاه بزنید تا متوجه خیلی از مسایلی شوید که از یک بی سلیقگی محض و نه حتی بدسلیقگی حکایت دارد.
خبر انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی این تیم بدون عکسی از بسته شدن قرارداد او کار شده است. این درحالیست که باشگاه سپاهان چند فریم عکس باکیفیت از مراسم انتخاب ویسی روی سایتش قرار داده است شامل عکس های ویسی با شال باشگاه و دست دادنش با مدیرعامل. این خبر ساعت 19:51 روز 12 خرداد روی سایت قرار گرفته ولی تا بحال عکسی از منصوریان منتشر نشده است. واقعا او با استقلال قرارداد بسته است؟
بدتر از منصوریان خبر امضای قرارداد با بازیکنان جدید است. ساعت 17:40 روز 14 خرداد سایت باشگاه استقلال خبر حضور بختیار رحمانی را منتشر کرده است. عکس این خبر تنها 5/13 کیلو بایت حجم دارد و حتی به درد کار کردن به عنوان تصویری 4*3 هم نمی خورد. عکس مصاحبه رحمانی با سایت استقلال که ساعت 18:13 منتشر شده هم چنین حجم و کیفیتی دارد.
ساعت 17:55 روز 15 خرداد خبر بستن قرارداد با فرشید باقری روی سایت قرار گرفته و جالب اینکه نه تنها نسبت به قصه رحمانی پیشرفتی رقم نخورده بلکه اصلا عکسی برای این موضوع منتشر نشده است. حتی با باقری بعد از بستن قرارداد مصاحبه ای هم انجام نشده است.
خبر عقد قرارداد با وریا غفوری که ساعت8:57 روز 16 خرداد روی سایت قرار گرفته هم فاقد عکس است. مصاحبه غفوری که تقریبا یک ساعت بعد منتشر شده، عکس او با پیراهن استقلال در کنار افشارزاده را دارد ولی با کیفیت 200*200 پیکسل!
ساعت 13:30 روز 16 خرداد بالاخره سایت استقلال چنین خبری را منتشر کرد:«گزارش تصویری عقد قرارداد باشگاه استقلال با خریدهای جدید». از هر بازیکن یک عکس موجود است که گرچه پیکسل و حجم بالایی دارند ولی به هیچ وجه وضوح ندارند.
در عکس رحمانی، او و افشارزاده در حال دست دادن با هم هستند و خبری از پیراهن استقلال نیست. در عکس غفوری، فقط لبه بالایی پیراهن دیده می شود که شامل نام اسپانسر است. عکس با باقری بهتر از بقیه است ولی در این تصویر هم پیراهن استقلال کامل نیست.
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-05 19:05:06
نظر دهید

۳ نظر
آرمان
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۴
باشگاه استقلاله دیگه...چه انتظاری دارید؟؟؟!!!! ‎:D
رحمتی نماد بازیکن سالاری
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۱
باشگاهی که جوجه کلاغ آسیا همه کارشه همین میشه دیگه
برزو
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۳
لطفا این متن رو در پیج فیفا ورلد کپی کنید

Dear @fifaworldcup ! we are the Fc Esteghlal fans. It s been five days that our team have had a new coach (Alireza Mansourian) and our club have had a Resounding success in Transfers. However we are seeing the Goverment s blatant interference in the internal affairs of our club! They Ordered the club To stop the Transfers for no good reason! And The ministry of sport is planning to change our managing director ! Please Condemn this event
ترجمه
فیفا عزیز ما طرفداران باشگاه استقلال هستیم
این پنج روز تیم ما یک مربی جدید(علیرضا منصوریان)و باشگاه ما یک موفقیت چشمگیر در نقل و انتقالات داشته است.
با این حال ما شاهد دخالت آشکار دولت در امور داخلی باشگاه هستیم
آنها بدون هیچ دلیل خوبی به باشگاه توقف انتقال داده اند.
وزارت ورزش در حال برنامه ریزی برای تغییرمدیر عامل ما است
لطفا این عمل را محکوم کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر