فهرست
کمپین اصفهانی‌ها برای بازگشت محرم
کمپین اصفهانی‌ها برای بازگشت محرم

کمپین اصفهانی‌ها برای بازگشت محرم

آی اسپورت- در شرایطی که محرم نویدکیا در برنامه 90 به صراحت اعلام کرد که برای فصل اینده در سپاهان حضور نخواهد داشت این روزها هواداران سپاهان به دنبال این هستند تا راه بازگشت محرم را هموار کنند.
ایجاد یک کمپین هوادارای و امضای طومار به سود کاپیتان سابق سپاهان و ساخت کلیپهای مختلف برای این بازیکن راهی است که هواداران سپاهان در پیش گرفته اند تا از این طریق مسولان تیم را تحت فشار قرارداده و به بازگرداندن نویدکیا راضی کنند. ویسی در ظاهر و در مصاحبه‌هایش گفته که مشکلی برای بازگشت محرم ندارد اما مشخص نیست که آیا این حرف دل اوست یا آن را فقط در رسانه‌‌ها همچین حرفی را مطرح کرده است. 
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-05 19:05:58
نظر دهید

۵ نظر
محرم نمکی
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۲
اولا اصفهانی ها مگه کلا چند نفرن که برای محرم نمکی کمپین تشکیل بدن؟ ثانیا خاک بر سر شعورتون کنم که برای این آدم خودخواه مغرور معلوم الحال دارید التماس میکنید!! ثالثا خلایق هر چه لایق!
لعنت بر بازیکن سالاری
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۳
من به عنوان یک هوادار که 24 ساله سپاهانی ام ان کمپی رو محکوم میکنم! محرم با اون خیانتی که کرد جایی در این باشگاه نداره!
حرف حساب
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۴
بهتره شما زردکهای زر و زور و تزویر کمپین تشکیل بدین برای اینکه این محرم رو به یک روان پزشک مجرب نشون بدید!! مخش مثل مایلی کهن گوزیده!!
برزو
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۶
هر سه تا کامنت اولی به فاصله ی یک دقیقه و توسط یک نفر نگارش شده. هواداران سپاهان و ما اصفهانی ها (هرچند طرفدار تیم استقلالم) محرم رو دوست داریم و از این کمپین حمایت میکنیم./ اگه ناکامی امسال سپاهان با دخالت محرم تو امور باشگاه بوده قهرمانی های پرشمار سالهای قبل هم با دخالت محرم بوده و انصاف نیست فقط ناکامی امسال رو به پای محرم بنویسیم
soltan
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۵
محرم بزرگ سپاهانه ! جاش فقط تو تیم بزرگ سپاهانه که حالا حالاها قهرمانه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر