فهرست
مظلومی بیانیه داد: کری‌خوانی و افشاگری‌های تکراری
مظلومی بیانیه داد: کری‌خوانی و افشاگری‌های تکراری

مظلومی بیانیه داد: کری‌خوانی و افشاگری‌های تکراری

آی اسپورت- مثل این که مصاحبه مفصل پرویز مظلومی در برنامه 90 کافی نبوده و سرمربی استقلال که مانند همه آبی‌ها تبحر خاصی در صدور بیانیه دارد دست به قلم شده و درد دلی بلندبالا را با هواداران استقلال نوشته است. درد دلی که اکثر آن در برنامه 90مطرح شده بود و مشخص نیست بیان کردن مجدد آنها چه دلیلی دارد. او در این بیانیه البته برای پرسپولیس هم کری خوانده و از امیرقلعه‌نویی هم که تا چند ماه پیش مشکلات شدیدی با هم داشتند مثال آورده است. بخشی از این بیانیه را در زیر می‌خوانید:


«فصل  گذشته با تمام کابوس هایش برایم به پایان رسید اما تا زنده هستم تحرکات آنهایی که در ظاهر آبی هستند اما در باطن ضداستقلال را فراموش نمی کنم و عاملین ضربه خوردن تیم محبوبم را نمی بخشم.
داستان من و این آقایان از همان هفته های اول لیگ کلید خورد. آنها تصور نمی‌کردند مظلومی و تیمش تا پایان لیگ مدعی قهرمانی باشند و به فینال جام حذفی برسند لذا هر لحظه با روش و ترفندی خاص ما را تحت فشار قرار می دادند. به قول همکارم امیر قلعه نویی آنها فکر می کردند کار مظلومی در هفته ششم تمام است اما لطف خداوند و غیرت بازیکنان معادلات شان را برهم زد.

چند شب قبل وقتی در برنامه 90 اعلام کردم که در استقلال تنها بوده ام به برخی از آقایان برخورد و خیلی زود جوسازی رسانه ای علیه من را آغاز کردند و به نوچه های خود دستورات لازم را دادند اما حالا برای آنکه همگان بدانند که مظلومی چقدر تنها بود به گوشه هایی – فقط گوشه هایی – از اتفاقات استقلال در فصل گذشته اشاره می کنم.

سخت ترین روزهای تمام زندگی ام را تجربه کردم و گاهی آنقدر فشار روحی بر من زیاد می شد که اطرافیانم نگران می شدند و حتی چندین بار در خلال مسابقات، ناظرین بازی ها به من آب می دادند و می گفتند آقای مظلومی مراقب خودت باش، اما در مقابل، آقایان حاضر در باشگاه هر لحظه به دنبال تغییر سرمربی تیم بودند. حتی کار را به جایی رساندند که شب دربی برگشت یکی از آنها مخفیانه به اتاق چند بازیکن من در هتل رفت و در  حالی که هتل تیم حریم خصوصی ما بود با چند مهره اصلی به گفت وگو نشست. این اتفاق را بنده فردای بازی متوجه شدم وگرنه تصمیمات دیگری می گرفتم. البته اعضای کادر فنی نیز باید به اتاق های بازیکنان سرک می کشیدند و اجازه چنین اتفاقاتی را نمی دادند.

یکی از مدیران تیم اخیرا گفته است که چندین بار مانع از برکناری مظلومی شده ام. حال این سوال مطرح است که کجای دنیا در یک باشگاه تصمیم می گیرند سرمربی تیمی که صدرنشین لیگ است و فینالیست جام حذفی را برکنار کنند؟ همین جمله آقایان نشان می دهد که در اندیشه توطئه علیه من بوده اند.

برخی رفتارهای آنها در ابتدای فصل نیز زمینه ساز مشکلات بزرگتری شد. برای مثال در حالی که بنده قصد حفظ امیرحسین صادقی را داشتم اعلام کردند که سیدجلال حسینی کارش تمام شده و به زودی به استقلال می آید. در نهایت صادقی از ما جدا شد و سیدجلال هم نیامد. ضعف آنها در زمان نقل و انتقالات نیم فصل بیشتر نمایان شد و چوب آن را استقلال خورد؛ جایی که مصدومیت مهره های کلیدی و خالی ماندن پست های حساس بارها من را به مرز سکته کشاند.

مشکلات دیگر ما و در واقع اصلی ترین مشکلات ما از روزی آغاز شد که مدعی کسب دو جام شدیم. این اتفاق برای عده ای داخل باشگاه استقلال سخت بود و چون اساسا پرسپولیسی هستند و در آنجا رخنه کرده اند، پذیرش این مهم برایشان غیرقابل قبول بود. عجیب آنکه عده ای از همان ها با من تماس می گرفتند و می گفتند اگر می خواهی حمایتت کنیم در رسانه ها از ما تعریف کن و ...! عجبا که حالا می گویند می خواستیم مظلومی را برکنار کنیم. احیانا منظورشان این است که لطف شان شامل حال من شده است. یک نفر از آنها بپرسد چگونه و براساس کدام منطق می خواستید سرمربی تیمی که سهمیه آسیایی گرفته و فینالیست جام  حذفی شده است را برکنار کنید؟ ضمنا جوانگرایی که برنامه اصلی ما در استقلال بود برای به بار نشستن، نیازمند زمان است و این مهم را انگار یادشان رفت.

باری، استقلال و مظلومی و بازیکنانش سال سختی را پشت سر گذاشتند اما رسم معرفت نبود که به این شکل با من برخورد شود. مربی ای که قرارداد دو ساله دارد و یک سال آن باقی مانده و به وعده سال اولش که کسب سهمیه بوده عمل کرده، حداقل حقش این است که به او خسته نباشید بگویند. آقایان آنقدر معرفت نداشتند که با من تماس بگیرند و خسته نباشید بگویند.  حتی اجازه ندادند قرارداد من فسخ شود و سپس با مربی جدید قرارداد ببندند. متاسفم که بگویم این افراد ابتدایی ترین اصول و اخلاق ورزشی را زیر پا گذاشتند.امروز هم اگر تصمیم به طرح این صحبت ها گرفتم بخاطر این است که با بی احترامی به من دلم را شکستند.

آنها دل پرویز مظلومی که عمر و جوانی اش را برای استقلال  گذاشته و صدالبته هرچه دارد از این مجموعه است، شکستند و مطمئن باشند خیلی زود عقوبت این رفتار خود را خواهند دید.
آخرین تیر آقای مدیر بر پیکره خسته و رنجور استقلال، ظهر روز فینال جام حذفی بود که با در دست گرفتن یک فقره چک نزد بازیکنان آمد و آن چک که برای فصل نقل و انتقالات کنار گذاشته بودند را به بازیکنان من نشان داد و گفت این 20درصد قراردادهای شما است، سپس چک را در جیبش گذاشت و رفت و با همین کار از نظر روحی بازیکنان تیم را آشفته کرد. البته این آقا پیش تر نیز در زمانی که بازیکنان تیم به دلیل مشکلات مالی قصد اعتصاب داشتند در جمع آنها حاضر شد و طلبکارانه به بازیکنان گفت: هرکسی ناراحت است برود. آنها حتی در 16 روز قبل از فینال جام حذفی یک بار هم به تیم سرکشی نکردند و به بازیکنان روحیه ندادند؛ دریغ از یک ریال پاداش.

در پایان برای آقای منصوریان و استقلال عزیز آرزوی موفقیت می کنم و ضمنا از همه بزرگانی که در این چند روز با تماس و پیامک های خود از غم سنگین من کاستند تشکر می کنم و جا دارد بار دیگر از مردم خوب کشورم و به ویژه هواداران استقلال تشکر کنم و ضمنا از اصحاب رسانه که در این سال استقلال را یاری رساندند قدردانی نمایم.

به عنوان یک استقلالی از اعماق قلبم آرزو می کنم که این تیم در اوج باشد و دل هوادارانش را شاد کند.»
کدخبر:9403
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-05 19:39:41
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
اینقد شخصیت داغونی داره که حتی نمیشینه یه بار بیانیه رو مرور کنه ببینه چی نوشته. من با محتوای بیانیه کار ندارم، متن انسجام نداره: از مشرق به مغرب می پره، ملوم نیست به کی چی می خواد بگه. ولی همه اینا رو گفت، حیف شد یادی از برادرزاده اش نکرد که 40 هزار دلار و سر قضیه ریوالدو به جیب زد، ولی به عمو یه تعارفم نزد. فک کنم این دل پرویز و بیشتر از همه سوزوند
مهرداد
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
آدم زمین خورده رو نباید لگدمال کرد. در هر استانداردی استقلال با این بضاعت خوب نتیچه گرفته. اونم با این همه حاشیه! شرم کنین بابا!
تنها مشکل مظلومی این بود که پرسپولیس با بضاعت مشابه در لیگ بهتر عمل کرده. ولی هییت مدیره اونا کجا و مال استقلال کجا؟ حاشیه اونا کجا و حاشیه استقلال کجا؟ از ستاره ها استقلال یه دونه رحمتی رو داشت و یه ابراهیمی و یه نصف حیدری. بقیه بازیکنایی که هیچ کدوم از پنج تیم اول لیگ حاضر به جذبشون نیستن. قلعه نویی با همین بضاعت، چه بسا بیشتر، نتونست تیمو از پنجم بالاتر بیاره. اونم با حمایت کامل هییت مدیره!
ولی بشینین و نگا کنین امسال پرسپولیس رویایی چه جوری سقوط می کنه بدون کاپیتان مرده و صد البته طارمی!
واقعیت فوتبال قهرمانی و نایب قهرمانی تیمای بی ستاره نیس. اینا اتفاقات فوتبالن. واقعیت فوتبال پنج بار قهرمانی سپاهان با بیشترین پول، ستاره و ثبات مدیریت و البته 11م شدن همون تیم بدون مدیریت خوب و هرج و مرج تو تیمه.
یه قرمز
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
من اصلا از مظلومی خوشم نمیومد ولی این فصل دلم براش سوخت، رفتاری که با آقای مظلومی شد اصلا پسندیده نبود، منو یاد رفتار مدیران پرسپولیس با اومدن استیلی بجای علی دایی انداخت، الانم منصوریان مثل استیلی زیر پای مظلومی رو خالی کرد، صد در صد سرنوشتش مانند استیلی میشه...
-
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۷
حرفاش راسته
آبی دل
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۰
بعنوان یه استقلالی اینو میگم وقتی اجازه میدی یه بازیکن مثل رحمتی بشه پدرخوانده و برا خودش بازیکن و مربی جابجا کنه و عرضه نداشته باشی جلوش واستی همین میشه!
برزو
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۳
تو دیگه نیاز نیست حرفی بزنی! ساکت باش! // بعد از اون بازی افتضاحی که تو دربی کردید باید بازی تراکتورسازی یا فینال جام حذفی رو 3-0 میبردید تا خاطرات دربی فراموش بشه. متاسفانه تیمت هیچ برنامه ای واسه گل زدن نداشت و اگه خسرو حیدری نبود معلوم نبود چه تاکتیکی واسه گلزنی داری. عادل شیحی و ریوالدو و ... هم خودت اوردی تو تیم به هیچ دردی نخوردند. به جای اینکه با طالب لو گلر ذخیره ی تیم قرار داد 900 میلیونی ببندی میتونستی یه گلر 200 میلیونی بیاری بنشونی رو نیمکت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر