فهرست

کیلینی: یک قدم تا فینال رویایی فاصله داریم.

آی اسپورت- جورجیو کیلینی، مدافع یوونتوس معتقد است که بازی کردن در فینال یورو لیگ در ورزشگاه خانگیشان، عامل اصلی پیروزی شب گذشته ی آنها مقابل لیون بوده است.

با وجود پیروزی 1-0 در فرانسه، صدرنشین سری آ با پیروزی شب گذشته، خیال خود را برای صعود به نیمه‌نهایی یورو لیگ راحت کرد.

یووه در کنار بنفیکا، سویا و والنسیا در جمع چهار تیم قرار گرفت و کیلینی معتقد است که حضور در فینالی که در ورزشگاه خانگی آنها برگزار می‌شود، مردان کونته را پیش می‌برد.

مدافع یوونتوس در مصاحبه با Sky Sport italia گفت: "بسیار خوشحال هستیم ولی تنها چیزی که به من انگیزه می‌دهد، فینال ماه آینده است.

می‌خواهیم در فینالی که در ورزشگاه ما برگزار می‌شود، حاضر باشیم.این اتفاق در تاریخ باشگاه ما تا به حال رخ نداده است.

نباید اتفاق به این مهمی را از دست داد.

گل دقیقه ی 4 آندره‌آ پیرلو از روی ضربه ی ایستگاهی، یوونتوس را پیش انداخت ولیجیمی بریاند، توانست دقایقی بعد بازی را به تساوی بکشاند. نیمه ی دوم، کلودیو مارکیزیو توانست گل دوم یووه را به ثمر برساند و خیال این تیم را راحت کند.

کیلینی همچنین معتقد است که یوونتوس می‌توانست بهتر بازی کند ولی در مجموع 180 دقیقه، شایسته ی حضور در نیمه‌نهایی بوده‌اند.

در حال حاضر، مردم تنها پیروزی یوونتوس را مشاهده می‌کنند ولی در 180 دقیقه، کار بسیار سختی داشتیم. با پرس سنگینی که آنها انجام می‌دادند، گلزنی برای ما بسیار سخت شده بود.

از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کردیم، البته در نیمه دوم کمی ضعیف بازی کردیم ولی گلی که زدیم باعث شد تا خیالمان از بابت صعود راحت باشد."

     
آی اسپورت
2014-04-11 10:28:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر