فهرست
فعلا 5 بازیکن باید از استقلال بروند/ مار و پله
فعلا 5 بازیکن باید از استقلال بروند/ مار و پله

فعلا 5 بازیکن باید از استقلال بروند/ مار و پله

آی اسپورت- استقلال همین امروز با جذب بختیار رحمانی، وریا غفوری و فرشید باقری باید نام 5 بازیکنش را از فهرست خط بزند و دیگر خرید جدیدی هم انجام ندهد.
لیست فصل قبل استقلال با حضور 17 بازیکن بزرگسال بسته شد. از این فهرست نام جاسم کرار و ریوالدو در میانه های نیم فصل اول خط خورد و به 15 نفر رسید. با اضافه شدن مهدی مومنی و عادل شیحی این فهرست مجددا 17 نفره شد با حضور آرش برهانی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، حنیف عمران‌زاده، خسرو حیدری، سجاد شهباززاده، مهدی رحمتی، امین حاج محمدی، محمدرضا خرسندنیا، مهدی مومنی، میثم مجیدی، میلاد فخرالدینی، وحید طالب ‌لو، یعقوب کریمی، هرایر مگویان، پرو پییچ و عادل شیحی.
برای لیگ شانزدهم استقلال باید نام روزبه چشمی، علیرضا رمضانی و بهنام برزای را از فهرست زیر 23 سال خارج و وارد لیست بازیکنان بزرگسالش بکند. این یعنی استقلال بدون خریدهای جدید لیستی 20 نفره دارد درحالیکه هر تیم لیگ برتری باید تنها نام 18 بازیکن را در فهرستش قرار بدهد. به این 20 نفر باید بختیار رحمانی، وریا غفوری و فرشید باقری را هم اضافه کرد که لیست بزرگسالان استقلال را 23 نفره می کند.
پس همین حالا استقلال باید نام 5 بازیکن را از فهرستش خارج کند که احتمالا مومنی، خرسندنیا، پرو پییچ، فخرالدینی و شیحی هستند. بعد از این هم در ازای هر خرید جدید، منصوریان موظف است روی نام یکی از بازیکنان موجود خط قرمز بکشد که بستگی به پست خریدهای جدید دارد.
با حضور کاوه رضایی، برهانی خط می خورد. با برگشتن جباری، انصاری می رود. با آمدن منتظری یکی از بین عمران زاده و حاج محمدی و به احتمال فراوان اولی رفتنی می شود. با حضور امیری، رمضانی حذف می شود. آندو هم فقط در صورت رفتن ابراهیمی می آید و این قصه مار و پله ادامه دارد. به همین دلیل احتمال دارد نام روزبه چشمی در ابتدای فصل وارد فهرست نشود چون او حداقل تا پایان نیم فصل نمی تواند بازی کند.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-05 19:39:18
نظر دهید

۲ نظر
کامران
يكشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
مهدی مومنی و امین حاج محمدی هم خط بخورن بهتره به نظر من اسلا در سطح استقلال نیستن مخصوصا مومنی
یک حقیقت تلخ...
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۰
بعنوان یه استقلالی اینرو میگم...رحمتی اینروزها خودش رو همه کاره و صاحب باشگاه میدونه! برا خودش بازیکن و مربی جابجا میکنه. هیچکس هم نیست جلوش واسته و کنترلش کنه و بهش بگه کی بوده و چطوری به اینجا رسیده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر