فهرست

دستور گودرزی به افشارزاده: ریخت و پاش نکنید

آی اسپورت - هواداران استقلال اینروزها به نام محمود گودرزی آلرژی پیدا کرده اند چرا که از نظر آنها وزیر ورزش چشم دیدن موفقیت تیم محبوبشان را ندارد. بعد از آنکه طی 48 ساعت گذشته شایعه شد وزیر ورزش قصد تغییر مدیرعامل استقلال را دارد، حالا این بحث مطرح شده که وزیر جلوی فعالیت استقلال در بازار نقل و انتقالات را گرفته. اتفاقی که شدیدا باعث ناراحتی هواداران استقلال شده و آنها قصد دارند امروز جلوی وزارت ورزش تجمع کرده و اینگونه اعتراضشان نسبت به تصمیمات گودرزی را نشان دهند.
اما اصل داستان چیست؟ سایت رادنیوز از قول یکی از نزدیکان به وزارت ورزش درباره این موضوع نوشته:  وزیر به هیچ وجه چنین دستوری صادر نکرد و تنها بعد از این که متوجه شد استقلالی ها با سه بازیکن جدید خود قراردادهای هفتصد و پنجاه میلیونی، نهصد میلیونی و یک میلیارد و یک صد میلیون تومانی بسته اند، به افشارزاده دستور داد ریخت و پاش نکند و به مدیران استقلال گفت هیچ قرار و مداری را رسمی نکنید تا تکلیف هیات مدیره جدید روشن شود.
 به گفته این شخص، وزیر مشابه همین دستور مبنی بر جلوگیری از ریخت و پاش مالی را به مدیران پرسپولیس هم داده است.
 باشگاه استقلال احتمالا ظرف 48 ساعت آینده با تغییرات مدیریتی اساسی مواجه می شود و علاوه بر افشارزاده، برخی اعضای هیات مدیره از جمله نجف نژاد، معینی، کردنوری و حتی سبک دست هم کنار می روند.


کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-06 05:46:13
نظر دهید
۵ نظر
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۲۲
آخه یه میلیار و صد ریخت و پاش کردنه! حالا آمارشو دربیاری خودش تا حالا صد میلیاد اختلاس کرده فقط واسه فوتبال تو این مملکت پول نیست
علی سینس
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۲۷
بعد مدیر عامله اونا رو چی؟ اونم ظرف 48 ساعت عوض میکنه؟؟ جمعش کنید باو . علی پروینم وزیر میشد انقد تابلو طرفه تیمشو نمیگرفت
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۱
لعنت به وزیر لنگی
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۹
700 میلیونی!!؟ بچه گول می زنید. استقلال فقط برای بختیار دو میلیارد داده و به کاوه هم پیشنهاد یک و نیم میلیاردی داده.
Mojtaba
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
مافیای کثیف لنگ دست بردار نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر