فهرست

نکته جالب در مورد قرارداد خالقی فر: 400 میلیون گرانتر از ترابی

آی اسپورت -  رضا خالقی‌فر یکی از بازیکنان حاضر در لیست خرید بحث‌برانگیز حمید درخشان بود.بازیکنی که از راه‌آهن جذب شد تا در چند پست به پرسپولیس کمک کند، اما تنها نقاطی که وی در آنها حضور پررنگ داشت، محدود به نیمکت دخیره‌ها و سکوهای استادیوم بود!
 * 20 دقیقه در 20 هفته آخر
در سایت سازمان لیگ و در ستون دستمزدهای بازیکنان لیگ برتری، مقابل نام رضا خالقی‌فر رقم 570 میلیون تومان به ثبت رسیده است. این بازیکن بین دو نیم‌فصل لیگ چهاردهم به جمع سرخپوشان اضافه شد و مشخص نیست این رقم مخصوص کل قرارداد یک‌ونیم ساله اوست و یا فقط دستمزد وی برای لیگ پانزدهم را در بر می‌گیرد. اگر ملاک فقط همین فصلی باشد که تازه به اتمام رسیده، باید گفت بازیکن نیمکت‌نشین قرمزها به ازای هر دقیقه بازی، بیش از یک‌ونیم میلیون تومان پول از پرسپولیس گرفته است!
او در لیگ پانزدهم چیزی حدود 340 دقیقه برای سرخپوشان به میدان رفت. بعد از نیم‌ساعت حضور در مقابل پدیده مشهد در بازی رفت، خالقی‌فر در ترکیب فیکس پرسپولیس برابر استقلال صنعتی خوزستان قرار گرفت و بدترین بازی ممکن را ارایه داد.
 او در آن مسابقه که هیچ کس نمی‌دانست بین دو مدعی اصلی قهرمانی در حال برگزاری است، ضعیف‌ترین بازیکن میدان بود و پس از آن، چند مسابقه نیمکت‌نشین شد.
 سپس خالقی‌فر در سه بازی پیاپی برای صبا، سیاه‌جامگان و ملوان در ترکیب ابتدایی سرخپوشان قرار گرفت که در دو تای آخر تعویض شد.نکته جالب اما اینجاست که خالقی‌فر در 20 هفته پایانی تنها 22 دقیقه برای پرسپولیس راهی زمین شد؛ 9 دقیقه مقابل استقلال اهواز و 13 دقیقه برابر استقلال صنعتی خوزستان! اواخر فصل خالقی‌فر درگیر یک مصدومیت عجیب و نامشخص شد که مدتها او را دور از تمرینات نگه داشت.
 * 400 میلیون گران تر از ترابی
جالب‌ترین نکته در مورد خالقی‌فر شاید این باشد که دستمزد درج شده برای او در سایت سازمان لیگ، 400 میلیون تومان بیشتر از رقم قرارداد مهدی ترابی با سایپا است!
 جوان اول نارنجی‌ها در لیگ پانزدهم تنها 170 میلیون تومان از سایپا پول گرفته بود و خیلی از چشم‌ها را به خودش خیره کرد، در حالی که خالقی‌فر با قرارداد 570 میلیونی‌اش راه به جایی نبرد.


منبع: بانک ورزش
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-06 07:49:43
نظر دهید

۱ نظر
علی کچـــل
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۲
با چه منطقی با این چلغوز تمدید کردن ؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر