فهرست
عزم جزم علی کریمی؛ انصراف نمی‌دهم
عزم جزم علی کریمی؛ انصراف نمی‌دهم

عزم جزم علی کریمی؛ انصراف نمی‌دهم

آی اسپورت - درست یک روز بعد از بیانیه فدراسیون فوتبال مبنی بر رد صلاحیت 10 نفر از نامزدهای انتخاباتی و خبرهایی که درباره تأیید صلاحیت شده‌ها شنیده می‌شود، انتشار خبری درباره احتمال کناره‌گیری علی کریمی از انتخابات، اتفاق عجیبی است! آن هم بدون هیچ سند و مدرکی و صرفاً با استناد به این موضوع که با توجه به حال روحی نامساعد علی کریمی بعد از فوت مهرداد میناوند، به نظر می‌رسد او از انتخابات کناره‌گیری کند.

کریمی که قبل از فوت دوست صمیمی‌اش برنامه‌هایش را برای حضور در انتخابات آماده کرده و بعد از ثبت نامش هم هیچ مصاحبه‌ای انجام نداده حالا نسبت به انتشار این شایعه و احتمال کناره‌گیری‌اش از انتخابات فدراسیون فوتبال به خاطر شرایط روحی نامناسب بعد از این اتفاق به خبرنگار ایران ورزشی می‌گوید: «از روز اول که من تصمیم به حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال گرفتم، مهرداد در جریان تصمیم من بود و دوست داشت که این اتفاق بیفتد. از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال انصراف نمی‌دهم و تصمیمی برای این موضوع ندارم.»

حتی اگر علی کریمی به وضوح نسبت به این شایعه واکنشی نشان نمی‌داد، بدون شک پیش از اینکه رسانه‌‌ها از تصمیم او برای کناره‌گیری از انتخابات مطلع شوند، این موضوع را از طریق صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام اطلاع‌رسانی می‌کرد. مثل تصمیمی که برای حضور در انتخابات گرفته بود. کریمی اما برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی کرده و حاضر نیست تصمیمش را تغییر دهد.

سعید دقیقی که به عنوان نایب رئیس دوم علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال معرفی شده است، البته حال روحی نامناسب علی کریمی را تأیید می‌کند اما به این نکته تأکید دارد که این موضوع ارتباطی به تصمیم او برای حضور در انتخابات ندارد. او در گفت‌وگویی در این رابطه این‌طور توضیح داده است: «تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم چنین چیزی نشنیده‌ام، البته ما در این مدت نشستی هم نداشتیم که با توجه به آن کریمی بخواهد انصراف بدهد. البته با توجه به شرایط روحی و روانی که کریمی دارد باید به او حق داد و طبیعی است شرایط خوبی نداشته باشد. ما هم حال خوبی نداریم چون یکی از بهترین دوستانمان را از دست دادیم و تمامی اهالی فوتبال تحت تأثیر این موضوع هستند. نمی‌شود مسائل اخیر را به انتخابات ربط داد.» دقیقی البته به این نکته هم تأکید کرده است: «کریمی مختار است هر تصمیمی می‌خواهد بگیرد او برای کمک به فوتبال آمده است و اگر به این نتیجه برسد که نمی‌تواند کمک کند، تصمیم دیگری خواهد گرفت. البته باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.» سعید دقیقی هم مثل علی کریمی به همراهی مهرداد میناوند برای حضور در انتخابات اشاره می‌کند: «مهرداد میناوند قبل از مرگ خود تلاش می‌کرد با برنامه‌ریزی خوب بتوانیم اتفاق‌های خوبی را رقم بزنیم. قطعاً تحقق آن اهداف سبب شادی روح آن مرحوم خواهد شد و با این تفاسیر بعید می‌دانم کریمی بخواهد از حضور در انتخابات کناره‌گیری کند. من با کریمی در روزهای اخیر درباره انتخابات صحبت نکرده‌ام و باز هم می‌گویم بعید است چنین تصمیمی بگیرد اما اگر با احتمال خیلی ضعیف هم قصد چنین کاری داشته باشد با او صحبت خواهیم کرد زیرا اهداف تیم ما خیلی بزرگ است. کریمی هم از حضور در انتخابات دنبال شهرت، منابع مالی و جایگاه اجتماعی نیست و فقط می‌خواهد به فوتبال کمک کند.»

تا روز 19 بهمن ماه اسامی نهایی تأیید صلاحیت شده‌ها اعلام می‌شود و رقابت جدی برای انتخابات 10 اسفند ماه شروع خواهد شد. انتخاباتی که هر روز با اتفاقات و جریان‌های تازه‌ای همراه است.

 

ایران ورزشی 

۶ ۲  
آی اسپورت
2021-02-02 23:45:00
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹، ۱۴:۰۷
عقده ریاست دارد . برای همین بود با ساکت و فدراسیون مناظره میکرد باید گفت برو اول دیپلم بگیر بعد بیا مدیریت کن . حالا فوتبالیست بودی دلیل نمی شود مدیر خوبی باشی. همه چیز بچه بازی شده . میخواهد با رفتن وزیر مهندسی جدید نتایج پرسپولیس باشد
ککه خور اصپاهونی
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹، ۰۱:۰۰
عقده ای تویی که تو این سایت همه می شناسنت
این ساکت دوزاری دیپلم داره که و بعدش راننده مدیرعامل سپاهان بوده و با کلی رانت و زد و بند و سکه لای گز به اینجا رسیده
دفعه بعدی بد قهوه ایت میکنم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر