فهرست
آخرین شعبده گران‌ترین دروازه‌بان جهان
آخرین شعبده گران‌ترین دروازه‌بان جهان

آخرین شعبده گران‌ترین دروازه‌بان جهان

آی اسپورت – در حساس ترین بازی هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس دو تیم چلسی و لیورپول در ورزشگاه استمفوردبریج به مصاف یکدیگر رفتند؛ مسابقه ای که از چند روز قبل بسیاری از هواداران فوتبال انتظار شروع آن را می کشیدند.

در حالی که نیمه اول بازی بین دو تیم چلسی و لیورپول کاملاً برابر دنبال شد اما در دقایق پایانی این نیمه سادیو مانه روی یک فرار در عمق دفاعی تیم فرانک لمپارد صاحب موقعیت شد اما با خطای واضح مدافع چلسی یعنی آندریاس کریستینسن روبرو شد.

در ابتدا داور مسابقه تنها مدافع چلسی را با یک کارت زرد جریمه کرد اما بعد از مراجعه به VAR مشخص شد که کریستینسن کاملا شایسته دریافت کارت قرمز و اخراج از زمین مسابقه بوده است؛ اتفاقی که بعد از یک وقفه به رخ داد و داور او را اخراج کرد تا کار برای چلسی بسیار دشوار شود.

در نخستین دقایق نیمه دوم اما لیورپول خیلی سریع توانست از ده نفره بودن چلسی استفاده کند و روی حرکت تیمی فوق العاده توسط سادیو مانه به گل برسد.

این اما پایان کار نبود و چند دقیقه بعد ستاره سنگالی لیورپول یک بار دیگر و این مرتبه روی اشتباه وحشتناک کپا آریسابلاگا گل دوم خود و تیم کلوپ را به ثمر رساند. دروازه بان اسپانیایی قصد داشت کار را کوتاه دنبال کند، اما پاس فوق العاده بد او توسط مانه قطع و منجر به گل دوم لیورپول شد.

 

۱ / ۳

حالا با این اتفاق روزهای وحشتناک کپا آریسابلاگا در چلسی ادامه پیدا کرده است. در واقع به نظر می‌رسد با توجه به خرید احتمالی ادوار مندی توسط چلسی که احتمالاً طی روزهای آینده به شکل رسمی اعلام خواهد شد، گلر اسپانیایی دیگر در ترکیب اصلی تیم فرانک لمپارد در ادامه فصل حضور نخواهد داشت.

 

ورزش سه 

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-20 22:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر