فهرست
فتل پس از اولین گرند‌اسلم: باور نکردنی!
فتل پس از اولین گرند‌اسلم: باور نکردنی!

فتل پس از اولین گرند‌اسلم: باور نکردنی!

آی‌اسپورت- برای اولین بار از سال ۲۰۱۳ یک مرسدس صدرنشین جدول قهرمانی فرمول یک نیست و سباستین فتل از شرایط کنونی لذت می برد. فتل توانست پیروز اولین گرندپری فصل ۲۰۱۷ فرمول یک در استرالیا باشد، او در تعیین خط دوم شده بود، لوئیس همیلتون زود به پیت استاپ رفت، فتل و فراری از موقعیت استفاده کردند و برنده شدند. این چهارمین پیروزی فتل برای فراری بود.

فتل بر روی سکو گفت: باورنکردنی! از همه تشکر می کنم. این چیزی بود که به آن نیاز داشتیم. بچه ها نتوانستند به اندازه ی کافی بخوابند. ماشین خوب رفتار می کند و رانندگی با آن لذت بخش است. روز قشنگی است. ممنون.

موفقیت فراری نشان داد که ادعای همیلتون درست بوده است، سرعت این تیم ایتالیایی در تست های پیش فصل نشان می داد که فراری شروع خوبی خواهد داشت، ولی فتل می گوید که باید مراقب باشند.

او گفت: راه طولانی ای در پیش است ولی فعلا روی ابرها هستیم.  از استارت خیلی راضی نبودم، کمی مضطرب بودم! لاستیک لغزید. [همیلتون] بهتر بود ولی باید مراقب والتری می بودم، می خواستم که فشار بیاورم.  این جا هستیم که مبارزه کنیم. خوش شانس بودم که لوئیس به ترافیک خورد. عملکرد عالی بود و در اطراف پیست شاهد حمایت طرفدارها بودم، واقعا عالی بود.

۳    
آی اسپورت
2017-03-27 00:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر